Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2018 Vår - emne BED-2019NETT-1

BED-2019NETT-1
Driftsregnskap og budsjettering
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 3
Uke
3
Mandag
15.01.2018
Tirsdag
16.01.2018
Onsdag
17.01.2018
Torsdag
18.01.2018
Fredag
19.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A203-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 4
Uke
4
Mandag
22.01.2018
Tirsdag
23.01.2018
Onsdag
24.01.2018
Torsdag
25.01.2018
Fredag
26.01.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 6
Uke
6
Mandag
05.02.2018
Tirsdag
06.02.2018
Onsdag
07.02.2018
Torsdag
08.02.2018
Fredag
09.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 8
Uke
8
Mandag
19.02.2018
Tirsdag
20.02.2018
Onsdag
21.02.2018
Torsdag
22.02.2018
Fredag
23.02.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 9
Uke
9
Mandag
26.02.2018
Tirsdag
27.02.2018
Onsdag
28.02.2018
Torsdag
01.03.2018
Fredag
02.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 10
Uke
10
Mandag
05.03.2018
Tirsdag
06.03.2018
Onsdag
07.03.2018
Torsdag
08.03.2018
Fredag
09.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A103-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 11
Uke
11
Mandag
12.03.2018
Tirsdag
13.03.2018
Onsdag
14.03.2018
Torsdag
15.03.2018
Fredag
16.03.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 14
Uke
14
Mandag
02.04.2018
Tirsdag
03.04.2018
Onsdag
04.04.2018
Torsdag
05.04.2018
Fredag
06.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 15
Uke
15
Mandag
09.04.2018
Tirsdag
10.04.2018
Onsdag
11.04.2018
Torsdag
12.04.2018
Fredag
13.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 17
Uke
17
Mandag
23.04.2018
Tirsdag
24.04.2018
Onsdag
25.04.2018
Torsdag
26.04.2018
Fredag
27.04.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
Forelesninger Alta
E. Rasmussen
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 18
Uke
18
Mandag
30.04.2018
Tirsdag
01.05.2018
Onsdag
02.05.2018
Torsdag
03.05.2018
Fredag
04.05.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 ALTA_BT3 A105-AUD
BED-2019NETT-1 Undervisning en kan følge på ordinært emne (frivillig)
oppsummering
E. Rasmussen
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 21
Uke
21
Mandag
21.05.2018
Tirsdag
22.05.2018
Onsdag
23.05.2018
Torsdag
24.05.2018
Fredag
25.05.2018
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 KRAFT 036-2
BED-2019NETT En skriftlig prøve Tromsø (Fellesundervisning)
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for BED-2019NETT-1 i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-13:00
09:00-13:00 ADM K1.04
BED-2019NETT En skriftlig prøve Tromsø (Fellesundervisning)
09:00-13:00
BED-2019NETT En skriftlig prøve Alta (Fellesundervisning)
       
10:00        
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00