Skip to main content
Uke
Legg til emne

Timeplan 2020 Høst - emne MBI-2001-1

MBI-2001-1
Biokjemi
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Enzymer og inhiberingskinetikk. NB! Forelesning i Zoom - se Canvas for lenke!
C. Lentz
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
MBI-2001-1 Gruppe 1 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Karbohydratmetabolisme, sitronsyresyklus og oksidativ fosforylering.
G.M. Hansen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Sitronsyresyklus (Kap 16).

 Opptak
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
MBI-2001-1 Gruppe 4 Biomedisin bioteknologi og andre studieprogram
GR: Karbohydratmetabolisme, sitronsyresyklus og oksidativ fosforylering.
G.M. Hansen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Introduksjon (Kap. 6, 13 & 15).

 Opptak
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Karbohydratmetabolisme (Kap 14).

 Opptak
G.M. Hansen
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Enzymer og inhiberingskinteikk. NB! Forelesning i Zoom - se Canvas for lenke.
C. Lentz
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Oksidativ fosforylering (Kap. 19).

 Opptak
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH2 U.10.311
MBI-2001-1 Gruppe 3 Akvamedisin og ernæring.
GR: Karbohydratmetabolisme, sitronsyresyklus og oksidativ fosforylering.
G.M. Hansen
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Lipidmetabolisme (Kap. 17).

 Opptak
O.K. Greiner-Tollersrud
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Metabolsk regulering (Kap. 15).

 Opptak
G.M. Hansen
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Lipidmetabolisme (Kap. 21).

 Opptak
O.K. Greiner-Tollersrud
15:00        
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
MBI-2001-1 Gruppe 1 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Lipidmetabolisme
G.M. Hansen
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
MBI-2001-1 Gruppe 4 Biomedisin bioteknologi og andre studieprogram
Lipidmetabolisme.
G.M. Hansen
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH2 U.10.311
MBI-2001-1 Gruppe 3 Akvamedisin og ernæring.
GR: Lipidmetabolisme.
G.M. Hansen
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Aminosyremetabolisme (Kap. 18).

 Opptak
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Aminosyremetabolisme (Kap 18).

 Opptak
G.M. Hansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Oppsummering metabolisme.

 Opptak
G.M. Hansen
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
MBI-2001-1 Gruppe 1 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Glukosemetabolisme.
G.M. Hansen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Nukleotidmetabolisme (Kap. 22).

 Opptak
T. Lamark
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH2 U.09.310
MBI-2001-1 Gruppe 3 Akvamedisin og ernæring.
GR: Glukosemetabolisme.
G.M. Hansen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
MBI-2001-1 Gruppe 4 Biomedisin bioteknologi og andre studieprogram
GR: Glukosemetabolisme.
G.M. Hansen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Introduksjon metabolismelab.

 Opptak
O.K. Greiner-Tollersrud
G.M. Hansen
T. Lamark
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Replikasjon (Kap. 25).

 Opptak
T. Lamark
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Biosignalering (Kap. 12).

 Opptak
T. Johansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 3 Akvamedisin og erneæring.
LAB: Metabolisme 2.
G. Evjen
G.M. Hansen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 3 Akvamedisin og erneæring.
LAB: Metabolisme 1
G. Evjen
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 2 Biomedisin og bioteknologi.
LAB: Metabolisme 1.
G. Evjen
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 2 Biomedisin og bioteknologi.
LAB: Metabolisme 2.
G. Evjen
G.M. Hansen
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 1 Biomedisin og bioteknologi.
Metabolisme 2.
G. Evjen
G.M. Hansen
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Hormoner og integrert metabolisme (Kap. 15 & 23).

 Opptak
T. Johansen
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH2 U.10.311
MBI-2001-1 Gruppe 3 Akvamedisin og ernæring.
GR: Aminosyre- og nukleotidmetabolisme.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 1 Biomedisin og bioteknologi.
LAB: Metabolisme 1.
G. Evjen
G.M. Hansen
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
MBI-2001-1 Gruppe 4 Biomedisin bioteknologi og andre studieprogram
GR: Aminosyre- og nukleotidmetabolisme.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
MBI-2001-1 Gruppe 1 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Aminosyre- og nukleotidmetabolisme.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Transkripsjon (Kap. 26).

 Opptak
T. Lamark
 
15:00  
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 1 Ernæring må velge denne gruppen.
FOR: Introduksjon enzymkinetikklab.
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 2 Akvamedisin må velge denne gruppen.
FOR: Introduksjon enzymkinetikklab.
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 1 Ernæring må velge denne gruppen.
LAB: Enzymkinetikk.
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 2 Akvamedisin må velge denne gruppen.
LAB: Enzymkinetikk.
11:00      
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Proteinsyntese (Kap. 27).

 Opptak
T. Lamark
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 1 Ernæring må velge denne gruppen.
GR: Enzymkinetikk.
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 2 Akvamedisin må velge denne gruppen.
GR: Enzymkinetikk.
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 3 Biomedisin og bioteknologi.
FOR: Introduksjon enzymkinetikklab.
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 4 Biomedisin og bioteknologi.
FOR: Introduksjon enzymkinetikklab.
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 3 Biomedisin og bioteknologi.
LAB: Enzymkinetikk.
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 4 Biomedisin og bioteknologi.
LAB: Enzymkinetikk.
11:00      
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Rekombinant DNA (Kap. 9).

 Opptak
T. Lamark
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-109
MBI-2001-1 Gr. 3 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Enzymkinetikk.
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Gr. 4 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Enzymkinetikk.
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.10.311
MBI-2001-1 Gruppe 3 Akvamedisin og ernæring.
GR: Hormoner og integrert metabolisme.
G.M. Hansen
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
MBI-2001-1 Gruppe 1 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Hormoner og integrert metabolisme.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
MBI-2001-1 Gruppe 4 Biomedisin bioteknologi og andre studieprogram
GR: Hormoner og integrert metabolisme.
G.M. Hansen
   
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.10.311
MBI-2001-1 Gruppe 3 Akvamedisin og ernæring.
GR: Replikasjon, transkripsjon og proteinsyntese.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
MBI-2001-1 Gruppe 4 Biomedisin bioteknologi og andre studieprogram
GR: Replikasjon, transkripsjon og proteinsyntese.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
MBI-2001-1 Gruppe 1 Biomedisin og bioteknologi.
GR: Replikasjon, transkripsjon og proteinsyntese.
G.M. Hansen
 
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Eksamensoppgaver.
O.K. Greiner-Tollersrud
G.M. Hansen
T. Lamark
     
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 KRAFT 036-1
MBI-2001 Skriftlig prøve (WISEFLOW) (Fellesundervisning)
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00