Timeplan 2024 Høst - emne MAT-0001-1
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 16.08.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 21.08.2024 |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.820-AUD1 |
MAT-0001-1 | Forelesning Uke 34 |
T. Johnsen |
Fredag 23.08.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.820-AUD1 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 uke 34 |
T. Johnsen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 27.08.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 28.08.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 29.08.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 30.08.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.09.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 03.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 uke 36 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 05.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 06.09.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.09.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 10.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 11.09.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 12.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 13.09.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 17.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 18.09.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 uke 36, 38, 42, 44 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 19.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 20.09.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 24.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 25.09.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 26.09.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 27.09.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 01.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 02.10.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 03.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 04.10.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.10.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 08.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 09.10.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 10.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 11.10.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 15.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 16.10.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 uke 36, 38, 42, 44 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 17.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 18.10.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.10.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 22.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 23.10.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 24.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 25.10.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 29.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 30.10.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 uke 36, 38, 42, 44 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 31.10.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 01.11.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.11.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 05.11.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 06.11.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H6 6.303-AUD3 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 uke 45 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 07.11.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 08.11.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.11.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 12.11.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 13.11.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.820-AUD1 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 uke 46 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 14.11.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 15.11.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
12:15-14:00 | FPARK B281 |
MAT-0001-1 | Gruppe 5 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 6 | ||
Tirsdag 19.11.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 7 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 8 | ||
Onsdag 20.11.2024 |
12:15-14:00 | NFH D-109 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 1 FHV |
|
12:15-14:00 | NFH D-111 |
MAT-0001-1 | Fiskeri- og havbruksvitenskap gr. 2 FHV |
||
14:15-16:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 |
T. Johnsen |
|
Torsdag 21.11.2024 |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 3 | |
12:15-14:00 | TEKNOBYGGET 1.017 |
MAT-0001-1 | Gruppe 4 | ||
14:15-16:00 | TEKNOBYGGET 1.016 |
MAT-0001-1 | Gruppe 1 | ||
14:15-16:00 | FPARK B284 |
MAT-0001-1 | Gruppe 2 | ||
Fredag 22.11.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 27.11.2024 |
14:15-16:00 | TEO-H6 6.303-AUD3 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 1 uke 48 |
T. Johnsen |
Fredag 29.11.2024 |
12:15-13:00 | TEO-H1 1.836-AUD2 |
MAT-0001-1 | Forelesning Forelesning 2 |
T. Johnsen |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.12.2024 |
09:00-13:00 | MAT-0001- | Skriftlig skoleeksamen (WISEFLOW) |