Timeplan 2024 Vår - emne ERN-2009-1
Uke 2
Mandag
Tirsdag
09:15-10:00 - 09.01.2024
Forelesninger
Introduksjon til emnet
Introduksjon til emnet
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
08:15-12:00 - 15.01.2024
Labøvelser
Histologilab - Epitelvev
Obligatorisk fremmøte
Histologilab - Epitelvev
Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
08:15-11:00 - 16.01.2024
Labøvelser
Histologilab - støttevev
Obligatorisk fremmøte
Histologilab - støttevev
Obligatorisk fremmøte
Onsdag
12:15-15:00 - 17.01.2024
Labøvelser
Histologilab - blod
Obligatorisk fremmøte
Histologilab - blod
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-15:00 - 02.02.2024
Labøvelser
Lab Sanser
Obligatorisk fremmøte
Lab Sanser
Obligatorisk fremmøte
Uke 6
Mandag
08:15-10:00 - 05.02.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Nervesystemet Biomed + ernæring
Kollokvie - Nervesystemet Biomed + ernæring
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 07.02.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Sanser ERN + BIOMED
Kollokvie - Sanser ERN + BIOMED
14:15-15:00 - 07.02.2024
Forelesninger
Oppsummering nerver og sanser
Oppsummering nerver og sanser
Torsdag
10:15-12:00 - 08.02.2024
Forelesninger
Det endokrine system
Det endokrine system
Fredag
10:15-12:00 - 09.02.2024
Forelesninger
Det endokrine system
Det endokrine system
Uke 7
Mandag
08:15-10:00 - 12.02.2024
Forelesninger
Det endokrine system
Det endokrine system
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 16.02.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Det endokrine system ERN + BIOMED
Kollokvie - Det endokrine system ERN + BIOMED
Uke 8
Mandag
13:15-15:00 - 19.02.2024
Forelesninger
Skjellett og muskler
Skjellett og muskler
Tirsdag
08:15-10:00 - 20.02.2024
Forelesninger
Skjellett og muskler
Skjellett og muskler
Onsdag
08:15-10:00 - 21.02.2024
Forelesninger
Skjellett og muskler
Skjellett og muskler
10:15-12:00 - 21.02.2024
Labøvelser
Lab muskel
Obligatorisk fremmøte
Lab muskel
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 23.02.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie Skjelett/muskel ERN + BIOMED
Kollokvie Skjelett/muskel ERN + BIOMED
Lærer:
12:15-13:00 - 23.02.2024
Forelesninger
Oppsummering Det endokrine system
Oppsummering Det endokrine system
Uke 9
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 27.02.2024
Forelesninger
Histologilab om muskelvev
Obligatorisk fremmøte
Histologilab om muskelvev
Obligatorisk fremmøte
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
11:15-12:00 - 05.03.2024
Forelesninger
Oppsummering Skjellett og muskler
Oppsummering Skjellett og muskler
Onsdag
08:15-10:00 - 06.03.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Sirkulasjon ERN + BIOMED
Kollokvie - Sirkulasjon ERN + BIOMED
Lærer:
10:15-11:00 - 06.03.2024
Forelesninger
Oppsummering Sirkulasjon
Oppsummering Sirkulasjon
Torsdag
10:15-12:00 - 07.03.2024
Labøvelser
Anatomisk lab
Obligatorisk fremmøte
Anatomisk lab
Obligatorisk fremmøte
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 12.03.2024
Labøvelser
Lab sirkulasjon og respirasjon
Obligatorisk fremmøte
Lab sirkulasjon og respirasjon
Obligatorisk fremmøte
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 15.03.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Respirasjon ERN + BIOMED
Kollokvie - Respirasjon ERN + BIOMED
14:15-15:00 - 15.03.2024
Forelesninger
Oppsummering Respirasjon
Oppsummering Respirasjon
Uke 12
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 19.03.2024
Forelesninger
Forplantningen
Forplantningen
Onsdag
12:15-14:00 - 20.03.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Forplantningen
Kollokvie - Forplantningen
14:15-15:00 - 20.03.2024
Forelesninger
Oppsummering Forplantningen
Oppsummering Forplantningen
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 02.04.2024
Forelesninger
Fordøyelsessystemet
Fordøyelsessystemet
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 04.04.2024
Forelesninger
Fordøyelsessystemet
Fordøyelsessystemet
Fredag
10:15-12:00 - 05.04.2024
Forelesninger
Fordøyelsessystemet
Fordøyelsessystemet
Uke 15
Mandag
10:15-12:00 - 08.04.2024
Labøvelser
Histologi - Fordøyelsessystemet
Obligatorisk fremmøte
Histologi - Fordøyelsessystemet
Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
08:15-10:00 - 09.04.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Fordøyelsessystemet ERN + BIOMED
Kollokvie - Fordøyelsessystemet ERN + BIOMED
10:15-11:00 - 09.04.2024
Forelesninger
Oppsummering Fordøyelsessystemet
Oppsummering Fordøyelsessystemet
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 11.04.2024
Labøvelser
Histologi - Fordøyelsessystemet
Obligatorisk fremmøte
Histologi - Fordøyelsessystemet
Obligatorisk fremmøte
Fredag
Uke 16
Mandag
12:15-14:00 - 15.04.2024
Forelesninger
Nyrer og urinveier
Nyrer og urinveier
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.04.2024
Forelesninger
Nyrer og urinveier
Nyrer og urinveier
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 19.04.2024
Forelesninger
Nyrer og urinveier
Nyrer og urinveier
Uke 17
Mandag
12:15-14:00 - 22.04.2024
Labøvelser
Anatomisk lab
Obligatorisk fremmøte
Anatomisk lab
Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
12:15-15:00 - 23.04.2024
Labøvelser
Lab nyrer og urinveier
Obligatorisk fremmøte
Lab nyrer og urinveier
Obligatorisk fremmøte
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 25.04.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Nyrer og urinveier ERN + BIOMED
Kollokvie - Nyrer og urinveier ERN + BIOMED
Lærer:
10:15-11:00 - 25.04.2024
Forelesninger
Oppsummering Nyrer og urinveier
Oppsummering Nyrer og urinveier
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
14:15-15:00 - 30.04.2024
Forelesninger
Tempraturregulering
Tempraturregulering
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 02.05.2024
Forelesninger
Energibalansen og apetittregulering
Energibalansen og apetittregulering
Fredag
12:15-15:00 - 03.05.2024
Labøvelser
Metabolismelab
Obligatorisk fremmøte
Metabolismelab
Obligatorisk fremmøte
Uke 19
Mandag
08:15-10:00 - 06.05.2024
Forelesninger
immunologi/blod
immunologi/blod
Tirsdag
10:15-12:00 - 07.05.2024
Forelesninger
immunologi/blod
immunologi/blod
Onsdag
08:15-10:00 - 08.05.2024
Gruppe 1 Ernæring
Kollokvie - Stoffskiftet/energibalansen
Kollokvie - Stoffskiftet/energibalansen
Lærer:
10:15-11:00 - 08.05.2024
Forelesninger
Oppsummering Stoffskiftet/energibalansen
Oppsummering Stoffskiftet/energibalansen
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 28.05.2024
Forelesninger
Spørretime før eksamen
Spørretime før eksamen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag