Skip to main content
Her fyller du inn kalenderuke(r). Flere uker angis med: 30-35 eller 3,6,7
Visning
Legg til emne

Timeplan for MBI-2001-1

MBI-2001-1
Biokjemi
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.117AUD8
MBI-2001-1 Gruppe 1 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 1 Karb/SSS/Oks Fosf
G.M. Hansen
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Introduksjon. (Kap. 6,13 + 15)
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Enzymer og inhiberingskinetikk
J-O. Winberg
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Sitronsyresyklus. (Kap. 16)
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 4 (biomedisin, bioteknologi + andre studieprogram)
GR: Gruppeundervisning gr. 4: Karb/SSS/Oks Fosf
G.M. Hansen
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Karbohydr. Met. (Kap. 14)
G.M. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 3 (Akvamedisin, ernæring)
GR: Gruppeundervisning gr. 3: Karb/SSS/Oks Fosf
G.M. Hansen
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Enzymer og inhiberingskinetikk
J-O. Winberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Oksidativ fosforylering. (kap. 19)
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 2 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 2 - Karb/SSS/Oks Fosf
G.M. Hansen
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Lipidmetabolisme. (Kap. 17)
O.K. Greiner-Tollersrud
       
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Metabolsk regulering. (Kap. 15)
G.M. Hansen
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Lipidmetabolisme. (Kap. 21)
O.K. Greiner-Tollersrud
   
15:00        
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 1 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 1 - Lipidmetabolisme
G.M. Hansen
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 4 (biomedisin, bioteknologi + andre studieprogram)
GR: Gruppeundervisning gr. 4: Lipidmetabolisme
G.M. Hansen
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 3 (Akvamedisin, ernæring)
GR: Gruppeundervisning gr. 3: Lipidmetabolisme
G.M. Hansen
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Aminosyremetabolisme. (Kap. 18)
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Aminosyremetabolisme. (Kap. 22)
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A4AUD4
MBI-2001-1 Gruppe 2 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 2 - Lipidmetabolisme
G.M. Hansen
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Metabolisme oppsummering
G.M. Hansen
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 1 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 1 - Glukosemetabolisme
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 4 (biomedisin, bioteknologi + andre studieprogram)
GR: Gruppeundervisning gr. 4: Glukosemetabolisme
G.M. Hansen
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Nukleotidmetabolisme. (Kap. 22)
T. Lamark
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 2 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 2 - Glukosemetabolisme
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 3 (Akvamedisin, ernæring)
GR: Gruppeundervisning gr. 3: Glukosemetabolisme
G.M. Hansen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.123
MBI-2001-1 Gruppe 1 (biomedisin, bioteknologi)
GR: NB! Ekstragruppe for biotek! Gr.und. gr. 1 - Glukosemetabolisme
G.M. Hansen
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MH U6.A6AUD6
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Forelesning: Introduksjon til lab: Metabolisme
G.M. Hansen
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A6AUD6
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Replikasjon. (Kap. 25)
T. Lamark
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A6AUD6
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Biosignalering. (Kap. 12)
T. Johansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Lab metabolisme gr. 2 (biomedisin og bioteknologi)
LAB: Labøvelse Metabolisme 1 - gr. 2
G.M. Hansen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Lab metabolisme gr. 3 (Akvamedisin og erneæring)
LAB: Labøvelse Metabolisme 2 - gr. 3
G.M. Hansen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Lab metabolisme gr. 3 (Akvamedisin og erneæring)
LAB: Labøvelse Metabolisme 1 - gr. 3
G.M. Hansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Lab metabolisme gr. 2 (biomedisin og bioteknologi)
LAB: Labøvelse Metabolisme 2 - gr. 2
G.M. Hansen
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.125AUD9
MBI-2001-1 Gruppe 2 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 2 - Aminosyre- og nukleotidmetabolisme
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Lab metabolisme gr. 1 (biomedisin, bioteknologi)
LAB: Labøvelse Metabolisme 2 - gr. 1
G.M. Hansen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U6.A6AUD6
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Hormoner og integrert metabolisme. (Kap. 15+23)
T. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.117AUD8
MBI-2001-1 Gruppe 1 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 1 - Aminosyre- og nukleotidmetabolisme
G.M. Hansen
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 3 (Akvamedisin, ernæring)
GR: Gruppeundervisning gr. 3: Aminosyre og nukleotidmetabolisme
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.202A
MBI-2001-1 Lab metabolisme gr. 1 (biomedisin, bioteknologi)
LAB: Labøvelse Metabolisme 1 - gr. 1
G.M. Hansen
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 4 (biomedisin, bioteknologi + andre studieprogram)
GR: Gruppeundervisning gr. 4: Aminosyre og nukleotidmetabolisme
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U6.A6AUD6
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Transkripsjon. (Kap. 26)
T. Lamark
 
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 1 (Ernæring må velge denne gruppen)
LAB: Intro til lab Enzymkinetikk gr. 1
J-O. Winberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 2 (Akvamedisin må velge denne gruppen)
LAB: Intro til lab Enzymkinetikk gr. 2
J-O. Winberg
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 1 (Ernæring må velge denne gruppen)
LAB: Lab Enzymkinetikk gr. 1
J-O. Winberg
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 2 (Akvamedisin må velge denne gruppen)
LAB: Lab Enzymkinetikk gr. 2
J-O. Winberg
11:00      
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TANN 1.150-AUD
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Proteinsyntese. (Kap. 27)
T. Lamark
   
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 3 (biomedisin, bioteknologi)
LAB: Intro til lab Enzymkinetikk gr. 3
J-O. Winberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 4 (biomedisin, bioteknologi)
LAB: Intro til lab enzymkinetikk gr. 4
J-O. Winberg
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 3 (biomedisin, bioteknologi)
LAB: Lab Enzymkinetikk gr. 3
J-O. Winberg
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MH U7.214
MBI-2001-1 Lab enzymkinetikk - gr. 3 (biomedisin, bioteknologi)
LAB: Lab Enzymkinetikk gr. 4
J-O. Winberg
11:00      
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TANN 1.150-AUD
MBI-2001-1 Forelesninger
FOR: Rekombinant DNA. (Kap. 9)
T. Lamark
   
15:00    
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 2 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisnin gr. 2 - Hormoner og integrert met.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 3 (Akvamedisin, ernæring)
GR: Gruppeundervisning gr. 3: Hormoner og integrert metabolisme
G.M. Hansen
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 1 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 1 - Hormoner og integrert met.
G.M. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 4 (biomedisin, bioteknologi + andre studieprogram)
GR: Gruppeundervisning gr. 4: Hormoner og integrert metabolisme
G.M. Hansen
   
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 4 (biomedisin, bioteknologi + andre studieprogram)
GR: Gruppeundervisning gr. 4: Replikasjon/transkripsjon/proteinsyntese
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH U7.113
MBI-2001-1 Gruppe 1 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 1 - Replikasjon/Transkripsjon/proteinsyntese
G.M. Hansen
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 2 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 2 - Replikasjon/Transkripsjon/proteinsyntese
G.M. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.111
MBI-2001-1 Gruppe 3 (Akvamedisin, ernæring)
GR: Gruppeundervisning gr. 3: Replikasjon/transkripsjon/proteinsyntese
G.M. Hansen
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for MBI-2001-1 i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-15:00
11:15-15:00 MH U6.A3AUD3
MBI-2001-1 Gruppe 2 (biomedisin, bioteknologi)
GR: Gruppeundervisning gr. 1+2+3+4 - Eksamensoppgaver
O.K. Greiner-Tollersrud
G.M. Hansen
T. Johansen
T. Lamark
   
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
NB: Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 47, 48, 50, 51, 52