Timeplan 2018 Høst - rom TEO-H1 1.323
Rom timeplan | Kart | Mazemap link | Antall sitteplasser | Beskrivelse | Merknad |
---|---|---|---|---|---|
TEO-H1 1.323 | Vis kart | 1323 | 32 | Rom 1.323, undervisning |
Alle ansatte ved UiT har tilgang til dette i rommet som standard i adgangskortet. Kontakt adgangskort@uit.no ved spørsmål. Utstyr
|
-
TEO-H1 1.323
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 23.08.2018
Seminargr 9
Seminargruppe 9
Seminargruppe 9
Fredag
Uke 35
Mandag
08:15-10:00 - 27.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 barnerett
Seminargruppe 5 barnerett
10:15-12:00 - 27.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
12:15-14:00 - 27.08.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 barnerett
Seminargruppe 2 barnerett
Tirsdag
08:15-10:00 - 28.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 barnerett
Seminargruppe 5 barnerett
10:15-12:00 - 28.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
12:15-14:00 - 28.08.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 barnerett
Seminargruppe 2 barnerett
14:15-16:00 - 28.08.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 erstatningsrett
Seminargruppe 6 erstatningsrett
Onsdag
08:15-10:00 - 29.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 barnerett
Seminargruppe 5 barnerett
10:15-12:00 - 29.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
12:15-14:00 - 29.08.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 barnerett
Seminargruppe 4 barnerett
Torsdag
09:15-10:00 - 30.08.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 barnerett
Seminargruppe 3 barnerett
11:15-12:00 - 30.08.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 barnerett
Seminargruppe 4 barnerett
13:15-14:00 - 30.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 barnerett
Seminargruppe 5 barnerett
14:15-15:00 - 30.08.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 barnerett
Seminargruppe 6 barnerett
15:15-16:00 - 30.08.2018
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7 barnerett
Seminargruppe 7 barnerett
Fredag
10:15-12:00 - 31.08.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
14:15-16:00 - 31.08.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 obl.rett
Seminargruppe 6 obl.rett
Uke 36
Mandag
08:15-10:00 - 03.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 barnerett
Seminargruppe 5 barnerett
10:15-12:00 - 03.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
12:15-14:00 - 03.09.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 barnerett
Seminargruppe 2 barnerett
Tirsdag
10:15-12:00 - 04.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Onsdag
08:15-12:15 - 05.09.2018
Booking KDA000
Workshop for Jur . fak i regi av Result
Workshop for Jur . fak i regi av Result
Lærer:
Torsdag
08:15-10:00 - 06.09.2018
Fellesundervisning i Pedagogikk
Gruppe 1 - Læringsteorier
Gruppe 1 - Læringsteorier
10:15-12:00 - 06.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
12:15-14:00 - 06.09.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 obl.rett
Seminargruppe 6 obl.rett
Fredag
10:15-12:00 - 07.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 erstatningsrett
Seminargruppe 5 erstatningsrett
12:15-14:00 - 07.09.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 obl.rett
Seminargruppe 6 obl.rett
Uke 37
Mandag
08:15-10:00 - 10.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 arverett
Seminargruppe 5 arverett
12:15-14:00 - 10.09.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 arverett
Seminargruppe 6 arverett
Tirsdag
08:15-10:00 - 11.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 arverett
Seminargruppe 5 arverett
12:15-14:00 - 11.09.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 arverett
Seminargruppe 4 arverett
Onsdag
08:15-10:00 - 12.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 arverett
Seminargruppe 5 arverett
12:15-14:00 - 12.09.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 arverett
Seminargruppe 4 arverett
Torsdag
08:15-10:00 - 13.09.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 arverett
Seminargruppe 3 arverett
10:15-12:00 - 13.09.2018
Forelesning
Seminar
Seminar
Fredag
10:15-12:00 - 14.09.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 arverett
Seminargruppe 3 arverett
14:15-16:00 - 14.09.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 arverett
Seminargruppe 4 arverett
Uke 38
Mandag
08:15-10:00 - 17.09.2018
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7 arverett
Seminargruppe 7 arverett
10:15-12:00 - 17.09.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 arverett
Seminargruppe 3 arverett
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 19.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 arverett
Seminargruppe 5 arverett
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 21.09.2018
Seminargr 7
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7
10:15-12:00 - 21.09.2018
Kollokvium gr 1 Biomedisin
Kollokvium: sopp
Kollokvium: sopp
12:15-14:00 - 21.09.2018
Seminargr 6
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6
Uke 39
Mandag
08:15-10:00 - 24.09.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 6 ekteskaps- og samboerrett
10:15-12:00 - 24.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 24.09.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 obl.rett
Seminargruppe 6 obl.rett
Tirsdag
08:15-10:00 - 25.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
10:15-12:00 - 25.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 25.09.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 2 ekteskaps- og samboerrett
14:15-16:00 - 25.09.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 forvaltningsrett I
Onsdag
08:15-10:00 - 26.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
10:15-12:00 - 26.09.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 26.09.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 4 ekteskaps- og samboerrett
Torsdag
08:15-10:00 - 27.09.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 3 ekteskaps- og samboerrett
12:15-14:00 - 27.09.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 obl.rett
Seminargruppe 4 obl.rett
14:15-16:00 - 27.09.2018
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 7 ekteskaps- og samboerrett
Fredag
08:15-10:00 - 28.09.2018
Seminargr 7
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7
10:15-12:00 - 28.09.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 3 ekteskaps- og samboerrett
14:15-16:00 - 28.09.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 4 ekteskaps- og samboerrett
Uke 40
Mandag
12:15-14:00 - 01.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 obl.rett
Seminargruppe 6 obl.rett
Tirsdag
08:15-10:00 - 02.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
10:15-12:00 - 02.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 02.10.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 2 ekteskaps- og samboerrett
14:15-16:00 - 02.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 forvaltningsrett I
Seminargruppe 6 forvaltningsrett I
Onsdag
11:15-12:00 - 03.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
Seminargruppe 5 forvaltningsrett I
12:15-14:00 - 03.10.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 4 ekteskaps- og samboerrett
Torsdag
08:15-10:00 - 04.10.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 3 ekteskaps- og samboerrett
15:15-16:00 - 04.10.2018
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 7 ekteskaps- og samboerrett
Fredag
11:15-12:00 - 05.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 5 ekteskaps- og samboerrett
15:15-16:00 - 05.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 ekteskaps- og samboerrett
Seminargruppe 6 ekteskaps- og samboerrett
Uke 41
Mandag
07:00-22:00 - 08.10.2018
Booking NCF000
Vedlikehold AV-utstyr v/ Richard Berntsen
Vedlikehold AV-utstyr v/ Richard Berntsen
Lærer:
Tirsdag
07:00-22:00 - 09.10.2018
Booking NCF000
Vedlikehold AV-utstyr v/ Richard Berntsen
Vedlikehold AV-utstyr v/ Richard Berntsen
Lærer:
Onsdag
07:00-22:00 - 10.10.2018
Booking NCF000
Vedlikehold AV-utstyr v/ Richard Berntsen
Vedlikehold AV-utstyr v/ Richard Berntsen
Lærer:
Torsdag
14:15-16:00 - 11.10.2018
Forelesning
Lectures in English
Lectures in English
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.10.2018
Seminargr 7
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7
12:15-14:00 - 16.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Metodelære
Seminargruppe 6 Metodelære
Onsdag
12:15-14:00 - 17.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Metodelære
Seminargruppe 6 Metodelære
14:00-18:00 - 17.10.2018
Booking NCF000
Utlån Studentbarnehagene v/ Liz-Eva Sjåvik
Utlån Studentbarnehagene v/ Liz-Eva Sjåvik
Lærer:
Torsdag
08:15-10:00 - 18.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 18.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Metodelære
Seminargruppe 6 Metodelære
14:15-16:00 - 18.10.2018
Forelesning
Lectures in English
Lectures in English
Fredag
10:15-12:00 - 19.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 19.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Metodelære
Seminargruppe 6 Metodelære
Uke 43
Mandag
10:15-12:00 - 22.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 22.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Metodelære
Seminargruppe 6 Metodelære
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ex.fac
Seminargruppe 5 ex.fac
10:15-12:00 - 23.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
Onsdag
08:15-10:00 - 24.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ex.fac
Seminargruppe 5 ex.fac
10:15-12:00 - 24.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
Seminargruppe 5 forvaltningsrett II
12:15-14:00 - 24.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 ex.fac
Seminargruppe 6 ex.fac
Torsdag
12:15-14:00 - 25.10.2018
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7 ex.fac
Seminargruppe 7 ex.fac
14:15-16:00 - 25.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 forvaltningsrett II
Seminargruppe 6 forvaltningsrett II
Fredag
12:15-14:00 - 26.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 Metodelære
Seminargruppe 6 Metodelære
Uke 44
Mandag
08:15-10:00 - 29.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ex.fac
Seminargruppe 5 ex.fac
10:15-12:00 - 29.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 ex.fac
Seminargruppe 6 ex.fac
12:15-14:00 - 29.10.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 ex.fac
Seminargruppe 4 ex.fac
Tirsdag
08:15-10:00 - 30.10.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ex.fac
Seminargruppe 5 ex.fac
10:15-12:00 - 30.10.2018
Forelesning
Lectures in English
Lectures in English
12:15-14:00 - 30.10.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 ex.fac
Seminargruppe 2 ex.fac
Onsdag
12:15-14:00 - 31.10.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 ex.fac
Seminargruppe 6 ex.fac
Torsdag
08:15-10:00 - 01.11.2018
Seminargruppe 3
Seminargruppe 3 ex.fac
Seminargruppe 3 ex.fac
10:15-12:00 - 01.11.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 ex.fac
Seminargruppe 4 ex.fac
14:15-16:00 - 01.11.2018
Forelesning
Lectures in English
Lectures in English
Fredag
08:00-17:00 - 02.11.2018
Booking IBE002
Kontraktsforhandling 3. avdeling juss
Kontraktsforhandling 3. avdeling juss
Lærer:
Uke 45
Mandag
08:15-10:00 - 05.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ex.fac
Seminargruppe 5 ex.fac
12:15-14:00 - 05.11.2018
Seminargruppe 4
Seminargruppe 4 ex.fac
Seminargruppe 4 ex.fac
Tirsdag
08:15-10:00 - 06.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ex.fac
Seminargruppe 5 ex.fac
11:15-13:00 - 06.11.2018
Booking MBE076
Konferanse 5.-7. november CPS
Konferanse 5.-7. november CPS
Lærer:
Onsdag
10:00-12:00 - 07.11.2018
Booking HNA001
Håndtering av forskningsdata v UiT: Introduksjon
Håndtering av forskningsdata v UiT: Introduksjon
Lærer:
Torsdag
08:15-10:00 - 08.11.2018
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7 ex.fac
Seminargruppe 7 ex.fac
Fredag
08:15-10:00 - 09.11.2018
Forelesninger - felles alle studieretninger
FOR: Masteroppgaveseminar
FOR: Masteroppgaveseminar
10:15-12:00 - 09.11.2018
Seminargruppe 7
Seminargruppe 7 ex.fac
Seminargruppe 7 ex.fac
13:15-15:00 - 09.11.2018
Forelesninger - felles alle studieretninger
SEM: Masteroppgaveseminar
SEM: Masteroppgaveseminar
15:15-16:00 - 09.11.2018
Forelesninger - felles alle studieretninger
SEM: Masteroppgaveseminar
SEM: Masteroppgaveseminar
Uke 46
Mandag
08:15-10:00 - 12.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 ex.fac
Seminargruppe 5 ex.fac
12:15-14:00 - 12.11.2018
Seminargruppe 6
Seminargruppe 6 ex.fac
Seminargruppe 6 ex.fac
Tirsdag
10:15-12:00 - 13.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Onsdag
10:15-12:00 - 14.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Torsdag
10:15-12:00 - 15.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Fredag
Uke 47
Mandag
10:15-12:00 - 19.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
12:15-14:00 - 19.11.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Tirsdag
10:15-12:00 - 20.11.2018
Seminargruppe 5
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
Seminargruppe 5 spesiell forvaltningsrett/miljø
12:15-14:00 - 20.11.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Onsdag
07:00-22:00 - 21.11.2018
Booking NCF000
R. Berntsen: Vedlikehold: Oppgradering AV
R. Berntsen: Vedlikehold: Oppgradering AV
Lærer:
Torsdag
07:00-22:00 - 22.11.2018
Booking NCF000
R. Berntsen: Vedlikehold: Oppgradering AV
R. Berntsen: Vedlikehold: Oppgradering AV
Lærer:
Fredag
07:00-22:00 - 23.11.2018
Booking NCF000
R. Berntsen: Vedlikehold: Oppgradering AV
R. Berntsen: Vedlikehold: Oppgradering AV
Lærer:
Uke 48
Mandag
08:15-09:00 - 26.11.2018
Seminargruppe 1
Seminargruppe 1 Statisk tingsrett
Seminargruppe 1 Statisk tingsrett
09:00-10:00 - 26.11.2018
Booking PMO019
Sluttkontroll på AV-installasjon
Sluttkontroll på AV-installasjon
Lærer:
12:15-13:00 - 26.11.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Tirsdag
10:00-11:00 - 27.11.2018
Booking PMO019
Sluttkontroll på AV-installasjon
Sluttkontroll på AV-installasjon
Lærer:
12:15-14:00 - 27.11.2018
Seminargruppe 2
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Seminargruppe 2 Statisk tingsrett
Onsdag
Torsdag
08:00-20:00 - 29.11.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Fredag
08:00-20:00 - 30.11.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Uke 49
Mandag
08:00-20:00 - 03.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Tirsdag
08:00-20:00 - 04.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Onsdag
08:00-20:00 - 05.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Torsdag
08:00-20:00 - 06.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Fredag
08:00-20:00 - 07.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Uke 50
Mandag
08:00-20:00 - 10.12.2018
Eksamen MWF000
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Tirsdag
08:00-20:00 - 11.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Onsdag
08:00-20:00 - 12.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Torsdag
08:00-20:00 - 13.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Fredag
08:00-20:00 - 14.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Uke 51
Mandag
08:00-20:00 - 17.12.2018
Eksamen MWF000
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Tirsdag
08:00-20:00 - 18.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Onsdag
08:00-20:00 - 19.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Torsdag
08:00-20:00 - 20.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
Fredag
08:00-20:00 - 21.12.2018
Eksamen MSL001
Eksamen
Eksamen
Lærer:
NB:
Semester 2018 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 52