Timeplan 2022 Vår - rom TEO-H1 1.323
Rom timeplan | Kart | Mazemap link | Antall sitteplasser | Beskrivelse | Merknad |
---|---|---|---|---|---|
TEO-H1 1.323 | Vis kart | 1323 | 32 | Rom 1.323, undervisning |
Alle ansatte ved UiT har tilgang til dette i rommet som standard i adgangskortet. Kontakt adgangskort@uit.no ved spørsmål. Utstyr
|
-
TEO-H1 1.323
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:00-16:00 - 13.01.2022
Booking ABJ042
ALD Jurfak
ALD Jurfak
Lærer:
Fredag
08:00-16:00 - 14.01.2022
Booking ABJ042
ALD Jurfak
ALD Jurfak
Lærer:
Uke 3
Mandag
12:15-14:00 - 17.01.2022
Undervisning
Tverrprofesjonell samhandling
Tverrprofesjonell samhandling
14:15-16:00 - 17.01.2022
Undervisning
Brukermedvirkning
Brukermedvirkning
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 19.01.2022
Undervisning
Obligatorisk profesjonsseminar - Med makt til å krenke
Obligatorisk profesjonsseminar - Med makt til å krenke
Torsdag
10:15-12:00 - 20.01.2022
Seminargruppe 1
12:15-14:00 - 20.01.2022
Seminargruppe 2
Fredag
10:15-12:00 - 21.01.2022
Seminar
Seminar 1: Planlegge og gjennomføre en studie (basisgruppe 2-6)
Obligatorisk fremmøte
Seminar 1: Planlegge og gjennomføre en studie (basisgruppe 2-6)
Obligatorisk fremmøte
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 27.01.2022
Seminargruppe 1
12:15-14:00 - 27.01.2022
Seminargruppe 2
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 02.02.2022
Seminargruppe 2
EU/EØS-rett
EU/EØS-rett
12:15-14:00 - 02.02.2022
Seminargruppe 5
EU/EØS-rett
EU/EØS-rett
Torsdag
10:15-12:00 - 03.02.2022
Seminar
Seminar 2: Forskningsintervjuet (basisgruppe 2-6)
Obligatorisk fremmøte
Seminar 2: Forskningsintervjuet (basisgruppe 2-6)
Obligatorisk fremmøte
12:15-14:00 - 03.02.2022
Seminargruppe 2
Fredag
08:15-10:00 - 04.02.2022
Seminargruppe 2
EU/EØS-rett
EU/EØS-rett
Uke 6
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 08.02.2022
Seminar
Seminar 3: Analysearbeid (gr 1-3)
Obligatorisk fremmøte
Seminar 3: Analysearbeid (gr 1-3)
Obligatorisk fremmøte
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 10.02.2022
Info
Begynnerkollokviegruppe C
Begynnerkollokviegruppe C
Fredag
Uke 7
Mandag
12:15-14:00 - 14.02.2022
Seminargruppe 6
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
Tirsdag
Onsdag
10:15-14:00 - 16.02.2022
Workshop
Workshop i grupper
Obligatorisk fremmøte
Workshop i grupper
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
10:15-12:00 - 17.02.2022
Seminar
Seminar 4: Tolkning og rapportering
Obligatorisk fremmøte
Seminar 4: Tolkning og rapportering
Obligatorisk fremmøte
Fredag
12:15-14:00 - 18.02.2022
Seminargruppe 6
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
Uke 8
Mandag
10:15-12:00 - 21.02.2022
Seminargruppe 3
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Tirsdag
08:15-10:00 - 22.02.2022
Seminargruppe 1
Erstatningsrett
Erstatningsrett
10:15-12:00 - 22.02.2022
Seminargruppe 2
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Onsdag
12:15-14:00 - 23.02.2022
Seminargruppe 6
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
Torsdag
08:15-10:00 - 24.02.2022
Seminargruppe 1
Erstatningsrett
Erstatningsrett
12:15-14:00 - 24.02.2022
Seminargruppe 6
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
14:15-16:00 - 24.02.2022
Seminargruppe 4
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Fredag
11:15-15:00 - 25.02.2022
Basisgruppe
Basisgruppemøte 1 med mentor
Obligatorisk fremmøte
Basisgruppemøte 1 med mentor
Obligatorisk fremmøte
Lærer:
Uke 9
Mandag
12:15-14:00 - 28.02.2022
Seminargruppe 5
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Tirsdag
10:15-12:00 - 01.03.2022
Seminargruppe 3
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Onsdag
08:30-16:00 - 02.03.2022
4.8 Seminar
SEM: VIVAT Førstehjelp ved selvmordsfare gr. A. Samles på rom 1.323
SEM: VIVAT Førstehjelp ved selvmordsfare gr. A. Samles på rom 1.323
Lærer:
Torsdag
08:15-10:00 - 03.03.2022
Seminargruppe 1
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Fredag
08:15-10:00 - 04.03.2022
Seminargruppe 1
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 09.03.2022
Forelesning
Leading Teams 2
Leading Teams 2
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 16.03.2022
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Torsdag
09:00-13:00 - 17.03.2022
Booking SBE008
PSY 1606 Basisgruppemøte Svein Bergvik
PSY 1606 Basisgruppemøte Svein Bergvik
Lærer:
Fredag
12:15-14:00 - 18.03.2022
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Uke 12
Mandag
12:15-14:00 - 21.03.2022
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Tirsdag
12:15-14:00 - 22.03.2022
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Onsdag
11:00-15:00 - 23.03.2022
Seminar
Basisgruppemøte med mentor
Obligatorisk fremmøte
Basisgruppemøte med mentor
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
17:00-19:00 - 24.03.2022
Booking SHA213
Samskipnaden studentliv (kurs)
Samskipnaden studentliv (kurs)
Lærer:
Fredag
12:15-14:00 - 25.03.2022
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Lørdag
08:00-20:00 - 26.03.2022
Booking GFR010
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Søndag
08:00-20:00 - 27.03.2022
Booking GFR010
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Uke 13
Mandag
08:00-20:00 - 28.03.2022
Booking GFR010
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Tirsdag
08:00-20:00 - 29.03.2022
Booking GFR010
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Onsdag
08:00-20:00 - 30.03.2022
Booking GFR010
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Torsdag
08:00-20:00 - 31.03.2022
Booking GFR010
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Fredag
08:00-20:00 - 01.04.2022
Booking GFR010
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Arctic Science Summit Week; bestilt ved Ulrike Grote
Uke 14
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 05.04.2022
Seminar gr. 3 Akvamedisin og Bioteknologi
12:15-14:00 - 05.04.2022
Seminargruppe 5
Velferdsrett- trygd
Velferdsrett- trygd
14:15-16:00 - 05.04.2022
Seminargruppe 6
Velferdsrett - trygd
Velferdsrett - trygd
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 07.04.2022
Seminargruppe 5
Velferdsrett- trygd
Velferdsrett- trygd
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
09:00-16:00 - 19.04.2022
Booking SGR027
Muntligpresentasjon 4. avdeling
Muntligpresentasjon 4. avdeling
Lærer:
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 21.04.2022
Eksamensseminar
Fredag
Uke 17
Mandag
08:15-11:00 - 25.04.2022
Seminar gr. 1
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:00-11:00 - 28.04.2022
Booking KAO000
Undervisning BLU1218 Tromsø
Undervisning BLU1218 Tromsø
Lærer:
Fredag
08:15-16:00 - 29.04.2022
Seminar gr. 1
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2022 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 15, 20, 22, 25