Timeplan 2024 Vår - rom TEO-H1 1.323
Rom timeplan | Kart | Mazemap link | Antall sitteplasser | Beskrivelse | Merknad |
---|---|---|---|---|---|
TEO-H1 1.323 | Vis kart | 1323 | 32 | Rom 1.323, undervisning |
Alle ansatte ved UiT har tilgang til dette i rommet som standard i adgangskortet. Kontakt adgangskort@uit.no ved spørsmål. Utstyr
|
-
TEO-H1 1.323
Uke 2
Mandag
08:15-12:00 - 08.01.2024
Undervisning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 12.01.2024
Seminargruppe 1
Internasjonal privatrett
Internasjonal privatrett
10:15-12:00 - 12.01.2024
Seminargruppe 5
Internasjonal privatrett
Internasjonal privatrett
14:15-16:00 - 12.01.2024
Seminargruppe 2
Internasjonal privatrett
Internasjonal privatrett
Uke 3
Mandag
14:15-16:00 - 15.01.2024
Seminargruppe 2
Internasjonal privatrett
Internasjonal privatrett
Tirsdag
14:15-16:00 - 16.01.2024
Seminargruppe 6
Strafferett
Strafferett
Onsdag
14:15-16:00 - 17.01.2024
Seminargruppe 2
Internasjonal privatrett
Internasjonal privatrett
Torsdag
08:15-10:00 - 18.01.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 18.01.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
14:15-16:00 - 18.01.2024
Seminargruppe 6
Strafferett
Strafferett
Fredag
10:15-12:00 - 19.01.2024
Seminargruppe 3
Panterett
Panterett
14:15-16:00 - 19.01.2024
Seminargruppe 4
Panterett
Panterett
Uke 4
Mandag
14:15-16:00 - 22.01.2024
Seminargruppe 2
Statsrett
Statsrett
Tirsdag
14:15-16:00 - 23.01.2024
Seminargruppe 2
Statsrett
Statsrett
Onsdag
14:15-16:00 - 24.01.2024
Seminargruppe 4
Panterett
Panterett
Torsdag
08:15-10:00 - 25.01.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 25.01.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
14:15-16:00 - 25.01.2024
Seminargruppe 2
Statsrett
Statsrett
Fredag
14:15-16:00 - 26.01.2024
Seminargruppe 2
Statsrett
Statsrett
Uke 5
Mandag
14:15-16:00 - 29.01.2024
Seminargruppe 2
Statsrett
Statsrett
Tirsdag
14:15-16:00 - 30.01.2024
Seminargruppe 2
Statsrett
Statsrett
Onsdag
14:15-16:00 - 31.01.2024
Seminargruppe 2
Statsrett
Statsrett
Torsdag
08:15-10:00 - 01.02.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 01.02.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
14:15-16:00 - 01.02.2024
Seminargruppe 2
EU/EØS-rett
EU/EØS-rett
Fredag
12:15-14:00 - 02.02.2024
Seminargruppe 2
EU/EØS-rett
EU/EØS-rett
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 07.02.2024
Undervisning
Torsdag
08:15-10:00 - 08.02.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 08.02.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
Uke 7
Mandag
14:15-16:00 - 12.02.2024
Seminargruppe 4
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
Tirsdag
10:15-12:00 - 13.02.2024
Seminargruppe 5
Straffeprosess
Straffeprosess
12:15-14:00 - 13.02.2024
Seminargruppe 4
Straffeprosess
Straffeprosess
Onsdag
14:15-16:00 - 14.02.2024
Seminargruppe 4
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
Torsdag
08:15-10:00 - 15.02.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 15.02.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
14:15-16:00 - 15.02.2024
Seminargruppe 6
Straffeprosess
Straffeprosess
Fredag
10:15-12:00 - 16.02.2024
Seminargruppe 3
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
14:15-16:00 - 16.02.2024
Seminargruppe 4
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
Uke 8
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 20.02.2024
Seminargruppe 4
Erstatningsrett
Erstatningsrett
12:15-14:00 - 20.02.2024
Seminargruppe 2
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Onsdag
14:15-16:00 - 21.02.2024
Seminargruppe 4
Gjeldsforfølgningsrett
Gjeldsforfølgningsrett
Torsdag
08:15-10:00 - 22.02.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 22.02.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 28.02.2024
Seminargruppe 2
Erstatningsrett
Erstatningsrett
14:15-16:00 - 28.02.2024
Seminargruppe 6
Erstatningsrett
Erstatningsrett
Torsdag
08:15-10:00 - 29.02.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 29.02.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 07.03.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 07.03.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
Uke 11
Mandag
14:15-16:00 - 11.03.2024
Seminargruppe 4
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 13.03.2024
Seminargruppe 4
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Torsdag
08:15-10:00 - 14.03.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 14.03.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
14:15-16:00 - 15.03.2024
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Uke 12
Mandag
14:15-16:00 - 18.03.2024
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 20.03.2024
Seminargruppe 4
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Torsdag
08:15-10:00 - 21.03.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 21.03.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
14:15-16:00 - 22.03.2024
Seminargruppe 6
Dynamisk tingsrett
Dynamisk tingsrett
Uke 14
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 02.04.2024
Seminargruppe 2
Folkerett
Folkerett
Onsdag
14:15-16:00 - 03.04.2024
Seminargruppe 2
Folkerett
Folkerett
Torsdag
08:15-10:00 - 04.04.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 04.04.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
12:00-14:00 - 04.04.2024
Booking BRUKERGRUPPE_12
Teknisk vedlikehold
Teknisk vedlikehold
Lærer:
14:15-16:00 - 04.04.2024
Seminargruppe 6
Velferdsrett - barnevern
Velferdsrett - barnevern
Fredag
14:15-16:00 - 05.04.2024
Seminargruppe 2
Folkerett
Folkerett
Uke 15
Mandag
14:15-16:00 - 08.04.2024
Seminargruppe 6
Velferdsrett - barnevern
Velferdsrett - barnevern
Tirsdag
14:15-16:00 - 09.04.2024
Seminargruppe 2
Folkerett
Folkerett
Onsdag
12:15-14:00 - 10.04.2024
Undervisning
14:15-16:15 - 10.04.2024
Booking BRUKERGRUPPE_12
Teknisk gjennomgang AV-utstyr
Teknisk gjennomgang AV-utstyr
Lærer:
Torsdag
08:15-10:00 - 11.04.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 11.04.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
Uke 16
Mandag
14:15-16:00 - 15.04.2024
Seminargruppe 2
Folkerett
Folkerett
Tirsdag
10:15-12:00 - 16.04.2024
Seminargruppe 1
Folkerett
Folkerett
14:15-16:00 - 16.04.2024
Seminargruppe 2
Folkerett
Folkerett
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 18.04.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 18.04.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 25.04.2024
HS-1- Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
10:15-12:00 - 25.04.2024
HS-4 - Humaniora/språk og samfunnsfag og lektorutdanning
Fredag
Uke 19
Mandag
08:15-14:00 - 06.05.2024
Undervisning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:30 - 08.05.2024
Basisgruppe
Basisgruppesamling med mentor
Obligatorisk fremmøte
Basisgruppesamling med mentor
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
08:45-16:15 - 21.05.2024
Eksamen AKI044
Muntlig eksamen JUR-3002
Muntlig eksamen JUR-3002
Lærer:
Onsdag
08:45-16:15 - 22.05.2024
Eksamen AKI044
Muntlig eksamen JUR-3002
Muntlig eksamen JUR-3002
Lærer:
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:00-14:00 - 29.05.2024
Basisgruppe
Basisgruppesamling med mentor
Obligatorisk fremmøte
Basisgruppesamling med mentor
Obligatorisk fremmøte
Torsdag
08:45-16:15 - 30.05.2024
Eksamen AKI044
Muntlig eksamen JUR-1004
Muntlig eksamen JUR-1004
Lærer:
Fredag
08:45-16:15 - 31.05.2024
Booking AKI044
Muntlig eksamen JUR-1004
Muntlig eksamen JUR-1004
Lærer:
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:45-16:15 - 06.06.2024
Eksamen AKI044
Muntlig eksamen JUR-2512
Muntlig eksamen JUR-2512
Lærer:
Fredag
08:45-16:15 - 07.06.2024
Eksamen AKI044
Muntlig eksamen JUR-2512
Muntlig eksamen JUR-2512
Lærer:
Uke 24
Mandag
08:45-16:15 - 10.06.2024
Eksamen AKI044
Muntlig eksamen JUR-2012
Muntlig eksamen JUR-2012
Lærer:
Tirsdag
08:45-16:15 - 11.06.2024
Eksamen AKI044
Muntlig eksamen JUR-2012
Muntlig eksamen JUR-2012
Lærer:
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 13, 18, 20, 25