Timeplan 2019 Høst - lærer Yngvar Bordewich Steinholt - Førsteamanuensis
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 15.08.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 22.08.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 28.08.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 29.08.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 05.09.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 11.09.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 12.09.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 18.09.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 19.09.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 25.09.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 26.09.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 02.10.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 03.10.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.10.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 09.10.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 10.10.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 16.10.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 17.10.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.10.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 23.10.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 24.10.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 30.10.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 31.10.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.11.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 06.11.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 07.11.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.11.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 13.11.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 14.11.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2019 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Onsdag 20.11.2019 |
14:15-16:00 | SVHUM C1002 |
RUS-2021-1 | Forelesning | A. Rogatchevski Y.B. Steinholt |
Torsdag 21.11.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
|
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
RUS-1210-1 | Forelesning | Y.B. Steinholt |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 28.11.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 05.12.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 12.12.2019 |
12:15-13:00 | BOOKING- | Booking MBE076 Russisk faglunsj |
E. Bjørgve L.A. Janda D. Kosheleva T. Nesset M. Nordrum A. Rogatchevski S. Sokolova Y.B. Steinholt |