Timeplan 2020 Høst - lærer Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 21.08.2020 |
08:15-16:00 | TEO-H1 1.307 |
LRU-3400-1 | Forelesninger | M. Bartnæs A.H. Lødemel |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 25.08.2020 |
14:15-16:00 | LER-1103-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.09.2020 |
14:15-16:00 | LER-1103-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
|
Fredag 04.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-1103-1 | Seminargruppe A | A.H. Lødemel |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1103-1 | Seminargruppe B | A.H. Lødemel |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.09.2020 |
10:15-12:00 | LER-2050-1 | Forelesning | O.G. Drageset B-H. Johannessen R.T. Karstad A.H. Lødemel M. Son O.J. Wang |
|
14:15-16:00 | LER-1103-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
||
Onsdag 09.09.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.042 |
LER-2050-1 | NOR fag2 | A.H. Lødemel |
Fredag 11.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
LER-1103-1 | Seminargruppe B | A.H. Lødemel |
10:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1103-1 | Seminargruppe A | A.H. Lødemel |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.09.2020 |
10:15-12:00 | LER-2050-1 | Forelesning | O.G. Drageset B-H. Johannessen R.T. Karstad A.H. Lødemel M. Son O.J. Wang |
|
Tirsdag 15.09.2020 |
14:15-16:00 | LER-1103-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
|
Onsdag 16.09.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.042 |
LER-2050-1 | NOR fag2 | A.H. Lødemel |
Torsdag 17.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.056 |
LER-1103-1 | Seminargruppe B | A.H. Lødemel |
14:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-2102-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
|
Fredag 18.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-1103-1 | Seminargruppe A | A.H. Lødemel |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.09.2020 |
14:15-16:00 | LER-1103-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
|
Fredag 25.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-1103-1 | Seminargruppe A | A.H. Lødemel |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1103-1 | Seminargruppe B | A.H. Lødemel |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.09.2020 |
14:15-16:00 | LER-1103-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
|
Fredag 02.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 1.058 |
LRU-3400-1 | Forelesninger | A.H. Lødemel |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 06.10.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-2050-1 | NOR fag2 | A.H. Lødemel |
Onsdag 07.10.2020 |
08:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-2102-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
Torsdag 08.10.2020 |
12:15-16:00 | TEO-H4 4.402 |
LRU-2100-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
Fredag 09.10.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-1103-1 | Seminargruppe A | A.H. Lødemel |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1103-1 | Seminargruppe B | A.H. Lødemel |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 12.10.2020 |
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
|
12:15-16:00 | ILP 2.072 |
LRU-2100-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
|
Tirsdag 13.10.2020 |
12:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-2051-1 | 5-10 NOR fag 1 | B. Grønvik A.H. Lødemel A.R. Steele |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |
Onsdag 21.10.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.059 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |
Fredag 23.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |
14:15-15:00 | BOOKING- | Booking BLS022 Mastermøte GLU |
H. Brox O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning J. Höper R.E. Jakhelln R.V. Johnsen S.T. Killengreen K. Killie A.H. Lødemel L. Rønningsbakk A. Unhjem |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.10.2020 |
12:15-16:00 | ILP 2.072 |
LRU-2100-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
Fredag 30.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 1.058 |
LRU-3400-1 | Forelesninger | A.H. Lødemel |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.11.2020 |
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
|
Tirsdag 03.11.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-2050-1 | NOR fag2 | A.H. Lødemel |
12:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-2102-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
|
Fredag 06.11.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.042 |
LER-2051-1 | 5-10 NOR fag 1 | B. Grønvik A.H. Lødemel A.R. Steele |
14:15-16:00 | LER-2050-1 | Forelesning | O.G. Drageset B-H. Johannessen R.T. Karstad A.H. Lødemel M. Son O.J. Wang |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.11.2020 |
12:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-2102-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
Fredag 13.11.2020 |
08:15-16:00 | NLYSTH 06 |
LRU-3400-1 | Forelesninger | A.H. Lødemel |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 17.11.2020 |
12:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-2102-1 | Forelesning | A.H. Lødemel |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.11.2020 |
08:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |