Timeplan 2020 Vår - lærer Elisabeth Alexandersen Pedersen - Høgsk-/øvingslærer
Elisabeth Alexandersen Pedersen
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 08.01.2020 |
09:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Forflytning |
L.T. Leeder M. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Torsdag 09.01.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Forflytning |
L.T. Leeder M. Nikolaisen E.A. Pedersen |
13:15-15:00 | MH U6.A4C |
FYT-1010-2 | Forelesning Fysiologi 14 |
Å.O. Miland E.A. Pedersen |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 16.01.2020 |
09:15-12:00 | FYT-2020-2 | Klinikk Studenter underviser studenter |
E.A. Pedersen |
|
Fredag 17.01.2020 |
09:15-12:00 | FYT-2020-2 | Klinikk Studenter underviser studenter |
E.A. Pedersen |
|
12:15-15:00 | FYT-2020-2 | Klinikk Studenter underviser studenter |
E.A. Pedersen |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 23.01.2020 |
12:15-14:00 | MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-1020-2 | Klinikk Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter |
L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen G. Thrane |
Fredag 24.01.2020 |
08:15-10:00 | MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-1020-2 | Klinikk Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter |
L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen G. Thrane |
11:15-13:00 | MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-1020-2 | Klinikk Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter |
L. Jørgensen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen G. Thrane |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 30.01.2020 |
10:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Hofte |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 03.02.2020 |
12:15-15:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Hofte |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.02.2020 |
08:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Rygg |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Torsdag 13.02.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Sammensatte belastningsplager |
E.A. Pedersen N. Tvedten B. Ytreberg |
Fredag 14.02.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-2020-2 | Klinikk Terapeutisk allianse, empati, frykt |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
11:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Kognitiv vs. kroppslig tilnærming |
E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 20.02.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Klinikk Oppfølging etter temadag: Reuma |
E.A. Pedersen H. Solgård |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.02.2020 |
09:15-13:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.115 |
FYT-2020-2 | Temadager Workshop trening i fysioterapi |
E.A. Pedersen B. Ytreberg |
Tirsdag 25.02.2020 |
08:15-12:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.115 |
FYT-2020-2 | Temadager Workshop trening i fysioterapi |
E.A. Pedersen B. Ytreberg |
12:15-14:00 | MH U8.203 |
FYT-2020-2 | Forelesning Læringskafe |
M. Nikolaisen E.A. Pedersen H. Solgård B. Ytreberg |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 12.03.2020 |
08:15-09:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Forelesning Introduksjon til modul 8: Barn 0-16 år |
E.A. Pedersen |
09:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Forelesning Hva er bevegelsesutvikling ? (legg in lunsj) Demo.barn |
E.A. Pedersen |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.03.2020 |
08:15-10:00 | MH U7.121 |
FYT-1020-2 | Gruppe gr. 1 Basisgruppe 1 |
E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH U7.121 |
FYT-1020-2 | Gruppe gr. 4 Basisgruppe 4 |
E.A. Pedersen |
|
12:15-14:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Bevegelsesutvikling 3-6 mnd. |
R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
|
Onsdag 18.03.2020 |
09:15-12:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Studenter undersøker barn 3-6 mnd |
Å. Bårdsen R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
Torsdag 19.03.2020 |
10:15-13:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-1020-2 | Klinikk Studenter undersøker barn 6-12 mnd. |
Å. Bårdsen R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
Fredag 20.03.2020 |
10:15-13:00 | MH U8.101 MH U8.102 MH U8.110 |
FYT-1020-2 | Klinikk Studenter undersøker barn 12-24 mnd. Barnehagebarn kommer til utdanningen |
R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.03.2020 |
09:15-13:00 | MH2 U.08.304 MH2 U.08.306 MH2 U.10.303 |
FYT-1020-2 | Grupper Notatseminar |
Å. Bårdsen R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
Fredag 27.03.2020 |
08:15-10:00 | MH U7.121 |
FYT-1020-2 | Gruppe gr. 4 Basisgruppe 4 |
E.A. Pedersen |
10:15-12:00 | MH U7.121 |
FYT-1020-2 | Gruppe gr. 1 Basisgrp 1 |
E.A. Pedersen |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 31.03.2020 |
13:15-16:00 | MH U8.110 MH U8.115 |
FYT-1020-2 | Klinikk Strukturert undersøkelse av skolebarn |
R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
Onsdag 01.04.2020 |
08:15-09:00 | MH U8.110 MH U8.115 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Grupper Basisgruppe Forberede undersøkelse av 4. klassinger |
R.B. Håkstad E.A. Pedersen |
09:15-13:00 | MH U8.115 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Strukturert undersøkelse av 4. klasseelever |
R.B. Håkstad L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
|
Torsdag 02.04.2020 |
08:15-10:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Grupper Basisgruppe Bearbeiding av undersøkelse: 4. klassinger |
Å. Bårdsen L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Fredag 03.04.2020 |
08:15-13:00 | FYT-1020-2 | Klinikk Vinteraktivitetsdag med 4. klasse - NB: Oppmøte på Holt-jordet kl 08.00 |
L.J. Nikolaisen E.A. Pedersen |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.04.2020 |
09:15-13:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Introduksjon til modul 9: Undersøkelse, Anamnese: Barn, ungdom |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
Torsdag 16.04.2020 |
08:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Undersøkelse |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
Fredag 17.04.2020 |
11:15-14:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Grupper Basisgruppe Planlegging av førstegangsundersøkelse |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.04.2020 |
09:15-11:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Undersøkelse av pasient 1. gang. Gruppe 1, 2,3 + etterveiledning (kl. 10.30-11.15) |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
12:15-14:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Undersøkelse av pasient 1. gang Gruppe 4, 5, 6 + etterveiledning (13.15-14.00) |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
|
Tirsdag 21.04.2020 |
08:15-11:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Undersøkelse |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
11:15-13:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Grupper Basisgruppe Forberede andregangsundersøkelse |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
|
Onsdag 22.04.2020 |
09:15-11:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Undersøkelse av pasient 2. gang Gruppe 1, 2, 3 + etterveiledning (10.30 - 11.15) |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
12:15-14:00 | MH U8.102 MH U8.110 MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Klinikk Undersøkelse av pasient 2. gang Gruppe 4, 5, 6 + etterveiledning (13.15-14.00) |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
|
Fredag 24.04.2020 |
08:15-13:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Seminar Presentasjon av pasientundersøkelsene |
Å. Bårdsen E.A. Pedersen H. Solgård |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 19.05.2020 |
10:15-12:00 | MH U8.203 |
FYT-1020-2 | Forelesning Studieevaluering |
L.J. Nikolaisen M. Nikolaisen E.A. Pedersen H. Solgård G. Thrane |