Timeplan 2024 Høst - lærer Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Onsdag 21.08.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-2071-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen K.E. Stien K-A. Sæther O.J. Wang |
Fredag 23.08.2024 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
08:00-23:59 | LER-1304-1 | Feltarbeid | B-H. Johannessen A.B. Sortland |
|
Tirsdag 27.08.2024 |
00:00-23:59 | LER-1304-1 | Feltarbeid | B-H. Johannessen A.B. Sortland |
|
08:15-16:00 | LER-1273-1 | Samling | M.N. Hansen B-H. Johannessen T. Leming I.L. Ramberg K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang |
||
Onsdag 28.08.2024 |
00:00-16:00 | LER-1304-1 | Feltarbeid | B-H. Johannessen A.B. Sortland |
|
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 354 |
LER-1273-1 | Samling | B-H. Johannessen T. Leming |
|
Torsdag 29.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2094 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Fredag 30.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 03.09.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Torsdag 05.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 17.09.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Torsdag 19.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Fredag 20.09.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 24.09.2024 |
12:15-16:00 | HARSTAD_HG5 113 |
LER-1273-1 | Samling | B-H. Johannessen T. Leming |
Onsdag 25.09.2024 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 354 |
LER-1273-1 | Samling | B-H. Johannessen T. Leming |
Torsdag 26.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 15.10.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Torsdag 17.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 2. år |
B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad A.B. Sortland O.K. Straum Y. Sørensen |
||
Fredag 18.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 31.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Fredag 01.11.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 12.11.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Onsdag 13.11.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.042 |
LER-2051-1 | Samfunnsfag | B-H. Johannessen A.R. Steele |
Torsdag 14.11.2024 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Nasjonalt delingsseminar |
S.A. Bjørkli M.N. Hansen J. Höper B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming A.H. Lødemel R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen I.C. Nordli I.L. Ramberg H.C. Ryel A.B. Sortland C. Stene K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
|
Fredag 15.11.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Tirsdag 19.11.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Torsdag 21.11.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.058 |
LER-1254-1 | Undervisning | B-H. Johannessen |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.12.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |