Timeplan 2024 Høst - lærer Marlene Bruun Lauridsen - Førsteamanuensis
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 15.08.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Onsdag 21.08.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.006 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
12:15-16:00 | ILP 2.005 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 28.08.2024 |
10:15-16:00 | ILP 2.006 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
10:15-16:00 | ILP 2.005 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 18.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.006 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-3001-1 | Forelesning | M.B. Lauridsen A.R. Steele |
12:15-14:00 | ILP 1.005 |
LER-3002-1 | Forelesning | M.B. Lauridsen A.R. Steele |
|
Tirsdag 24.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.007 |
LER-3002-1 | Seminargruppe 2 | M.B. Lauridsen A.R. Steele |
12:15-16:00 | ILP 1.007 |
LER-3001-1 | Seminar | M.B. Lauridsen A.R. Steele |
|
Onsdag 25.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-3002-1 | Seminargruppe 1 | M.B. Lauridsen A.R. Steele |
10:15-16:00 | ILP 2.005 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 16.10.2024 |
10:15-16:00 | ILP 2.006 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
Torsdag 17.10.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 23.10.2024 |
10:15-16:00 | ILP 2.005 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
Fredag 25.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverksmøte tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Onsdag 30.10.2024 |
10:15-16:00 | TEO-H1 1.425 |
PED-1001-1 | Undervisning | M.B. Lauridsen |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 14.11.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.12.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 12.12.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |