Timeplan 2024 Høst - lærer Siri Sollied Madsen - Professor
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
14:15-16:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | S.S. Madsen |
Tirsdag 27.08.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.006 |
BLU-2013-1 | Undervisning | S.S. Madsen |
11:15-14:00 | ILP 2.006 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen |
|
Onsdag 28.08.2024 |
10:15-14:00 | ILP 1.042 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen |
Fredag 30.08.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
12:15-16:00 | SVHUM C1004 |
PED-3303-1 | Undervisning | S.S. Madsen |
13:15-16:00 | ILP 2.072 |
BLU-2013-1 | Undervisning | S.S. Madsen |
|
Tirsdag 17.09.2024 |
08:15-09:00 | ILP 2.056 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen |
10:15-14:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen |
|
Onsdag 18.09.2024 |
11:15-13:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen |
Torsdag 19.09.2024 |
08:15-14:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen |
Fredag 20.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2024 |
12:15-16:00 | SVHUM C1004 |
PED-3303-1 | Undervisning | S.S. Madsen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2024 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
PED-3301-1 | Forelesning | S. Boldermo M. Dardanou S.S. Madsen |
14:15-16:00 | SVHUM C1005 |
PED-3301-1 | Seminar | S. Boldermo M. Dardanou S.S. Madsen |
|
Tirsdag 15.10.2024 |
08:15-11:00 | ILP U1.068 |
BLU-2013-1 | Undervisning | S.S. Madsen |
Onsdag 16.10.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Torsdag 17.10.2024 |
09:15-15:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 25.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverksmøte tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
PED-3301-1 | Forelesning | S. Boldermo M. Dardanou S.S. Madsen |
12:15-16:00 | SVHUM C1002 |
PED-3303-1 | Undervisning | S.S. Madsen A. Myrstad |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.11.2024 |
12:15-14:00 | SVHUM C1006 |
PED-3301-1 | Forelesning | S. Boldermo M. Dardanou S.S. Madsen |
14:15-16:00 | SVHUM C1006 |
PED-3301-1 | Seminar | S. Boldermo M. Dardanou S.S. Madsen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
BLU-2013-1 | Undervisning | S.S. Madsen T. Unstad |
12:15-15:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen T. Unstad |
|
12:15-16:00 | SVHUM C1004 |
PED-3303-1 | Undervisning | S.S. Madsen A. Myrstad |
|
Tirsdag 19.11.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen |
12:15-16:00 | ILP 2.005 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
|
Onsdag 20.11.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.051 ILP 2.057 |
BLU-2013-1 | Undervisning | B. Karlsen S.S. Madsen |
Torsdag 21.11.2024 |
08:15-14:00 | ILP 2.006 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Fredag 22.11.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.058 |
BLU-2013-1 | Undervisning | M. Dardanou S.S. Madsen T. Unstad |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.12.2024 |
12:15-16:00 | SVHUM C1004 |
PED-3303-1 | Undervisning | S.S. Madsen A. Myrstad |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |