Timeplan 2024 Vår - lærer Marta Mantegna - Stipendiat
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.01.2024 |
13:15-15:00 | FARM F2.303 |
FAR-2401-1 | Seminar Konservering, veiing |
M.W. Jøraholmen D. Kravtsov M. Mantegna S.N. Solum |
Onsdag 17.01.2024 |
08:15-12:00 | FARM F1.211 |
FAR-2401-1 | Lab Labintro |
M.W. Jøraholmen D. Kravtsov M. Mantegna S.N. Solum |
12:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-2401-1 | Lab Labintro |
M.W. Jøraholmen D. Kravtsov M. Mantegna S.N. Solum |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.01.2024 |
13:15-14:00 | FARM F2.304 |
FAR-2401-1 | Seminar Etterarbeid labintro |
M.W. Jøraholmen D. Kravtsov M. Mantegna S.N. Solum |
14:15-15:00 | FARM F2.304 |
FAR-2401-1 | Seminar Forberedelse LAB1 Flytende og halvfaste oppløsninger |
M.W. Jøraholmen M. Mantegna S. Mork S.N. Solum |
|
Onsdag 24.01.2024 |
08:15-12:00 | FARM F1.211 |
FAR-2401-1 | Lab LABDAG 1: Flytende og halvfaste oppløsninger |
M.W. Jøraholmen M. Mantegna S. Mork S.N. Solum |
12:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-2401-1 | Lab LABDAG 1: Flytende og halvfaste oppløsninger |
M.W. Jøraholmen M. Mantegna S. Mork S.N. Solum |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 29.01.2024 |
13:15-14:00 | FARM F4.224 |
FAR-2401-1 | Seminar Oppsummering LAB 1 |
M.W. Jøraholmen M. Mantegna S. Mork S.N. Solum |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.03.2024 |
12:15-14:00 | FARM F2.303 |
FAR-1401-1 | Seminar Labseminar |
A.S. Antunes de Sousa T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe B og C |
A.S. Antunes de Sousa T. Athavale G.E. Flaten S. Forsdahl M. Mantegna |
Tirsdag 12.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe B og C |
A.S. Antunes de Sousa T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Onsdag 13.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe B og C |
T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Torsdag 14.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe E og A |
T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Fredag 15.03.2024 |
09:15-15:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe E og A |
T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe E og A |
T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Tirsdag 19.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe D + oppsamling |
T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Onsdag 20.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe D + oppsamling |
T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Torsdag 21.03.2024 |
10:15-16:00 | FARM F1.211 |
FAR-1401-1 | Lab Gruppe D + oppsamling |
T. Athavale G.E. Flaten M. Mantegna |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 10.04.2024 |
10:15-12:00 | FARM F2.303 |
FAR-1401-1 | Seminar Labseminar |
A.S. Antunes de Sousa T. Athavale G.E. Flaten S. Forsdahl M. Mantegna |