Timeplan 2024 Vår - lærer Natalia Nikolaevna Smaglyukova - Forskningstekniker
Natalia Nikolaevna Smaglyukova
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.01.2024 |
08:15-12:00 | MH U7.202A MH U7.211 |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe A1 og A2 Oksidativ fosforylering, del 1 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
12:15-16:00 | MH U7.202A MH U7.211 |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe B1 og B2 Oksidativ fosforylering, del 1 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
|
Tirsdag 16.01.2024 |
08:15-12:00 | MH U7.202A MH U7.211 |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe C1 og C2 Oksidativ fosforylering, del 1 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
12:15-16:00 | MH U7.202A MH U7.211 |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe D1 og D2 Oksidativ fosforylering, del 1 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
|
Onsdag 17.01.2024 |
08:15-16:00 | MH U7.202A MH U7.211 |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Reservert lab for forberedelser |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
Torsdag 18.01.2024 |
08:15-12:00 | MH U7.202A |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe D1 og D2 Oksidativ fosforylering, del 2 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
12:15-16:00 | MH U7.202A |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe C1 og C2 Oksidativ fosforylering, del 2 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
|
Fredag 19.01.2024 |
08:15-12:00 | MH U7.202A |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe B1 og B2 Oksidativ fosforylering, del 2 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
12:15-16:00 | MH U7.202A |
MED-1501-2 | Delemne 1.3 Lab. Gruppe A1 og A2 Oksidativ fosforylering, del 2 Obligatorisk fremmøte |
G. Evjen O.K. Greiner-Tollersrud G.M. Hansen N. Smaglyukova |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 16.04.2024 |
09:15-15:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe B Lab enzym 1 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Onsdag 17.04.2024 |
09:15-15:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe A Lab enzym 1 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Torsdag 18.04.2024 |
10:15-15:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe B Lab enzym 2 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Fredag 19.04.2024 |
09:15-15:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe A Lab enzym 2 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.04.2024 |
09:15-14:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe B Lab enzym 3 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Tirsdag 23.04.2024 |
09:15-14:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe A Lab enzym 3 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Torsdag 25.04.2024 |
09:15-14:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe B Lab enzym 4 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Fredag 26.04.2024 |
09:15-14:00 | MH U7.112 |
MBI-1105-1 | Gruppe A Lab enzym 4 Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 29.04.2024 |
09:15-12:00 | MH2 U.10.308 |
MBI-1105-1 | Seminar Enzym seminar Obligatorisk fremmøte |
M. Sangvik N. Smaglyukova |