Timeplan 2020 Vår - lærer Elisabeth Alexandersen Pedersen - Høgsk-/øvingslærer
Elisabeth Alexandersen Pedersen
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-11:00 - 08.01.2020
Klinikk
Forflytning
Forflytning
Torsdag
09:15-12:00 - 09.01.2020
Klinikk
Forflytning
Forflytning
13:15-15:00 - 09.01.2020
Forelesning
Fysiologi 14
Fysiologi 14
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 23.01.2020
Klinikk
Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter
Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter
Fredag
08:15-10:00 - 24.01.2020
Klinikk
Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter
Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter
11:15-13:00 - 24.01.2020
Klinikk
Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter
Arbeidskrav - 2 grupper á 3 studenter
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 30.01.2020
Klinikk
Hofte
Hofte
Fredag
Uke 6
Mandag
12:15-15:00 - 03.02.2020
Klinikk
Hofte
Hofte
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 11.02.2020
Klinikk
Rygg
Rygg
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 13.02.2020
Klinikk
Sammensatte belastningsplager
Sammensatte belastningsplager
Fredag
08:15-11:00 - 14.02.2020
Klinikk
Terapeutisk allianse, empati, frykt
Terapeutisk allianse, empati, frykt
11:15-12:00 - 14.02.2020
Klinikk
Kognitiv vs. kroppslig tilnærming
Kognitiv vs. kroppslig tilnærming
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 20.02.2020
Klinikk
Oppfølging etter temadag: Reuma
Oppfølging etter temadag: Reuma
Fredag
Uke 9
Mandag
09:15-13:00 - 24.02.2020
Temadager
Workshop trening i fysioterapi
Workshop trening i fysioterapi
Tirsdag
08:15-12:00 - 25.02.2020
Temadager
Workshop trening i fysioterapi
Workshop trening i fysioterapi
12:15-14:00 - 25.02.2020
Forelesning
Læringskafe
Læringskafe
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-09:00 - 12.03.2020
Forelesning
Introduksjon til modul 8: Barn 0-16 år
Introduksjon til modul 8: Barn 0-16 år
09:15-11:00 - 12.03.2020
Forelesning
Hva er bevegelsesutvikling ? (legg in lunsj) Demo.barn
Hva er bevegelsesutvikling ? (legg in lunsj) Demo.barn
Fredag
Uke 12
Mandag
12:15-14:00 - 16.03.2020
Klinikk
Bevegelsesutvikling 3-6 mnd.
Bevegelsesutvikling 3-6 mnd.
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 18.03.2020
Klinikk
Studenter undersøker barn 3-6 mnd
Studenter undersøker barn 3-6 mnd
Torsdag
10:15-13:00 - 19.03.2020
Klinikk
Studenter undersøker barn 6-12 mnd.
Studenter undersøker barn 6-12 mnd.
Fredag
10:15-13:00 - 20.03.2020
Klinikk
Studenter undersøker barn 12-24 mnd. Barnehagebarn kommer til utdanningen
Studenter undersøker barn 12-24 mnd. Barnehagebarn kommer til utdanningen
Uke 13
Mandag
Tirsdag
09:15-13:00 - 24.03.2020
Grupper
Notatseminar
Notatseminar
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
13:15-16:00 - 31.03.2020
Klinikk
Strukturert undersøkelse av skolebarn
Strukturert undersøkelse av skolebarn
Onsdag
08:15-09:00 - 01.04.2020
Grupper
Basisgruppe Forberede undersøkelse av 4. klassinger
Basisgruppe Forberede undersøkelse av 4. klassinger
09:15-13:00 - 01.04.2020
Klinikk
Strukturert undersøkelse av 4. klasseelever
Strukturert undersøkelse av 4. klasseelever
Torsdag
08:15-10:00 - 02.04.2020
Grupper
Basisgruppe Bearbeiding av undersøkelse: 4. klassinger
Basisgruppe Bearbeiding av undersøkelse: 4. klassinger
Fredag
08:15-13:00 - 03.04.2020
Klinikk
Vinteraktivitetsdag med 4. klasse - NB: Oppmøte på Holt-jordet kl 08.00
Vinteraktivitetsdag med 4. klasse - NB: Oppmøte på Holt-jordet kl 08.00
Rom:
Uke 16
Mandag
Tirsdag
09:15-13:00 - 14.04.2020
Klinikk
Introduksjon til modul 9: Undersøkelse, Anamnese: Barn, ungdom
Introduksjon til modul 9: Undersøkelse, Anamnese: Barn, ungdom
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 16.04.2020
Klinikk
Undersøkelse
Undersøkelse
Fredag
11:15-14:00 - 17.04.2020
Grupper
Basisgruppe Planlegging av førstegangsundersøkelse
Basisgruppe Planlegging av førstegangsundersøkelse
Uke 17
Mandag
09:15-11:00 - 20.04.2020
Klinikk
Undersøkelse av pasient 1. gang. Gruppe 1, 2,3 + etterveiledning (kl. 10.30-11.15)
Undersøkelse av pasient 1. gang. Gruppe 1, 2,3 + etterveiledning (kl. 10.30-11.15)
12:15-14:00 - 20.04.2020
Klinikk
Undersøkelse av pasient 1. gang Gruppe 4, 5, 6 + etterveiledning (13.15-14.00)
Undersøkelse av pasient 1. gang Gruppe 4, 5, 6 + etterveiledning (13.15-14.00)
Tirsdag
08:15-11:00 - 21.04.2020
Klinikk
Undersøkelse
Undersøkelse
11:15-13:00 - 21.04.2020
Grupper
Basisgruppe Forberede andregangsundersøkelse
Basisgruppe Forberede andregangsundersøkelse
Onsdag
09:15-11:00 - 22.04.2020
Klinikk
Undersøkelse av pasient 2. gang Gruppe 1, 2, 3 + etterveiledning (10.30 - 11.15)
Undersøkelse av pasient 2. gang Gruppe 1, 2, 3 + etterveiledning (10.30 - 11.15)
12:15-14:00 - 22.04.2020
Klinikk
Undersøkelse av pasient 2. gang Gruppe 4, 5, 6 + etterveiledning (13.15-14.00)
Undersøkelse av pasient 2. gang Gruppe 4, 5, 6 + etterveiledning (13.15-14.00)
Torsdag
Fredag
08:15-13:00 - 24.04.2020
Seminar
Presentasjon av pasientundersøkelsene
Presentasjon av pasientundersøkelsene
Uke 21
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 19.05.2020
Forelesning
Studieevaluering
Studieevaluering
Onsdag
Torsdag
Fredag