Timeplan 2021 Høst - lærer Jarad Pope Mellard - Førsteamanuensis
Uke 32
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 33
Mandag
08:00-23:45 - 16.08.2021
Feltkurs Skibotn
Rom:
Tirsdag
08:15-23:59 - 17.08.2021
Feltkurs Skibotn
Rom:
Onsdag
08:15-23:59 - 18.08.2021
Feltkurs Skibotn
Rom:
Torsdag
08:15-23:59 - 19.08.2021
Feltkurs Skibotn
Rom:
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
13:15-16:00 - 14.09.2021
Gruppe 4 Biologi
Forelesning/øvelser gr.4
Forelesning/øvelser gr.4
Onsdag
09:15-12:00 - 15.09.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 15.09.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 17.09.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 38
Mandag
13:15-16:00 - 20.09.2021
Gruppe 4 Biologi
Forelesning/øvelser gr.4
Forelesning/øvelser gr.4
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 22.09.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 22.09.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 24.09.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 29.09.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 29.09.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 01.10.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 40
Mandag
12:15-14:00 - 04.10.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Tirsdag
10:15-12:00 - 05.10.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
Onsdag
08:15-10:00 - 06.10.2021
Forelesning
Forelesning: populasjonsøkologi
Forelesning: populasjonsøkologi
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 15.10.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 20.10.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 20.10.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
13:15-16:00 - 22.10.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 27.10.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 27.10.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 29.10.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 03.11.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 03.11.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 05.11.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 10.11.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 10.11.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 12.11.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 17.11.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Forelesning/øvelser gr.1
Forelesning/øvelser gr.1
13:15-16:00 - 17.11.2021
Gruppe 2 Biologi
Forelesning/øvelser gr. 2
Forelesning/øvelser gr. 2
Torsdag
Fredag
11:15-14:00 - 19.11.2021
Gruppe 3 Biologi
Forelesning/øvelser gr.3
Forelesning/øvelser gr.3
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-14:00 - 24.11.2021
Booking MMJ022
Fagdag AMB Undervisning
Fagdag AMB Undervisning
Lærer:
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U.O. Lindstrøm
J. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
L. Folkow
I. Folstad
G. Grenier
U. Grote
G. Gusarova
R.A. Ims
L. Jaakola
K. Karppinen
R. Knudsen
K. Krause
U.O. Lindstrøm
J. Mellard
M. Molis
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Rikardsen
T. Rämä
A. Stien
M.M. Svenning
M. Tryland
T.A. Utsi
P.F. Wassmann
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 25.11.2021
Gruppe 1 Biologi og lektor
Presentasjon (alle grupper)
Presentasjon (alle grupper)
Fredag