Timeplan 2022 Høst - lærer Renate Mari Walberg - Studiekonsulent
Uke 42
Mandag
Tirsdag
09:00-10:00 - 18.10.2022
Booking EFR043
Studieprogramledermøter
Studieprogramledermøter
Lærer:
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Rom:
Onsdag
12:00-18:00 - 19.10.2022
Booking EFR043
FoU-dager fagseksjon Barnehagelærer
FoU-dager fagseksjon Barnehagelærer
Lærer:
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
M.H. Jenssen
O.M. Kanck
B. Karlsen
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
M.H. Jenssen
O.M. Kanck
B. Karlsen
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Torsdag
Fredag
08:00-16:00 - 21.10.2022
Booking EFR043
50-årsjubileum for barnehagelærerutdanningen
50-årsjubileum for barnehagelærerutdanningen
Lærer:
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas