Timeplan 2017 Høst - lærer Betty Steinsvik - Universitetslektor
Uke 33
Mandag
08:00-16:00 - 14.08.2017
Booking BLS022
BLU Fagdager
BLU Fagdager
Lærer:
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Rom:
Tirsdag
08:00-16:00 - 15.08.2017
Booking BLS022
BLU Fagdager
BLU Fagdager
Lærer:
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
10:15-16:00 - 04.09.2017
Samlinger 1. semester - utenfor campus
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 05.09.2017
Samlinger 1. semester - utenfor campus
Rom:
Onsdag
08:15-15:00 - 06.09.2017
Samlinger 1. semester - utenfor campus
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
10:15-16:00 - 19.09.2017
Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
Samling Tromsø
Rom:
Onsdag
08:15-16:15 - 20.09.2017
Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
Samling Tromsø
Rom:
Torsdag
08:15-14:15 - 21.09.2017
Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
Samling Tromsø
Rom:
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-15:45 - 19.10.2017
Booking BLS022
BLU Faglærermøte (alle kull)
BLU Faglærermøte (alle kull)
Lærer:
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:00-16:00 - 03.11.2017
Booking BLS022
BLU FoU-dag
BLU FoU-dag
Lærer:
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Rom:
Uke 45
Mandag
Tirsdag
10:15-16:00 - 07.11.2017
Samlinger 1. semester - utenfor campus
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 08.11.2017
Samlinger 1. semester - utenfor campus
Rom:
Torsdag
08:15-15:00 - 09.11.2017
Samlinger 1. semester - utenfor campus
Rom:
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:00-16:00 - 16.11.2017
Booking SIL034
Fagdag ILP
Opptak+live
Fagdag ILP
Opptak+live
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
10:15-16:00 - 21.11.2017
Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
Samling Tromsø
Rom:
Onsdag
08:15-16:15 - 22.11.2017
Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
Samling Tromsø
Rom:
Torsdag
08:15-15:00 - 23.11.2017
Samlinger 3. semester - utenfor campus
SLETTES
SLETTES
Rom:
Fredag
NB:
Semester 2017 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 48, 49, 50, 51, 52