Timeplan 2017 Høst - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor
Uke 33
Mandag
08:00-16:00 - 14.08.2017
Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Rom:
Tirsdag
08:00-16:00 - 15.08.2017
Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Onsdag
10:00-14:00 - 16.08.2017
Forelesning
Oppstart - Felles åpning - BLU/GLU 10-11, deretter bli kjent og kafédialog
Oppstart - Felles åpning - BLU/GLU 10-11, deretter bli kjent og kafédialog
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
09:00-11:30 - 21.08.2017
Eksamen
Oppstart - Fagpresentasjon 5-10
Oppstart - Fagpresentasjon 5-10
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 31.08.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Fredag
08:15-12:00 - 01.09.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 07.09.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Fredag
08:15-12:00 - 08.09.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Uke 37
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 14.09.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Fredag
08:15-12:00 - 15.09.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Uke 40
Mandag
Tirsdag
14:00-15:00 - 03.10.2017
Praksis
Praksisforberedende møte - BARE praksislærere og faglærere
Praksisforberedende møte - BARE praksislærere og faglærere
15:00-16:00 - 03.10.2017
Praksis
Praksisforberedende møte - Studenter, praksislærere og faglærere
Praksisforberedende møte - Studenter, praksislærere og faglærere
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 05.10.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Fredag
08:15-12:00 - 06.10.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 11.10.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Torsdag
08:15-12:00 - 12.10.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Fredag
08:00-16:00 - 13.10.2017
Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 19.10.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Fredag
08:15-12:00 - 20.10.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Uke 44
Mandag
08:30-09:30 - 30.10.2017
Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 01.11.2017
Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Forelesning/ Introduksjon til praksis
12:15-14:00 - 01.11.2017
Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 03.11.2017
Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Forelesning/ Introduksjon til praksis
10:00-12:00 - 03.11.2017
Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Forelesning/ Introduksjon til praksis
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:00-16:00 - 16.11.2017
Booking SIL034
Fagdag ILP
Opptak+live
Fagdag ILP
Opptak+live
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
Fredag
Uke 47
Mandag
09:15-12:00 - 20.11.2017
Forelesning
12:15-16:00 - 20.11.2017
Forelesning
Tirsdag
12:15-15:00 - 21.11.2017
Forelesning
15:00-16:00 - 21.11.2017
Forelesning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Uke 48
Mandag
12:15-16:00 - 27.11.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 30.11.2017
Forelesning
Forelesning/ seminar
Forelesning/ seminar
Fredag
NB:
Semester 2017 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 43, 45, 49, 50, 51, 52