Timeplan 2018 Vår - lærer Andy Børge Sortland - Universitetslektor
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 16.01.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 3-4.år 1-7 trinn |
L. Hustad-Hoel J. Höper B-H. Johannessen S.T. Killengreen L.H. Kristiansen M. Olufsen L. Rønningsbakk Å. Slettbakk H.M. Sollid A.B. Sortland A.R. Steele J. Sæleset J. Ytreberg |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.01.2018 |
14:00-16:00 | MV.110 E.304 |
VID-6051-1 | Samlinger | A.B. Sortland |
Onsdag 24.01.2018 |
08:15-10:00 | MV.110 E.307 |
VID-6051-1 | Samlinger | A.B. Sortland |
10:00-12:00 | MV.110 E.304 |
VID-6051-1 | Samlinger | M-A. Moen A.B. Sortland |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.02.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Praksismøte 2.år 5-10 trinn |
H. Brox B. Grønvik B-H. Johannessen R. Johansen F.S. Larsen J.F. Skogdal A.B. Sortland |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 28.02.2018 |
13:15-14:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning Rigging av rom |
A.B. Sortland |
14:15-16:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning | A.B. Sortland |
|
Torsdag 01.03.2018 |
09:15-12:00 | MV.110 E.308 |
LER-1302-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Fredag 02.03.2018 |
12:15-13:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning Rigging av rom |
A.B. Sortland |
13:15-16:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning | A.B. Sortland |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 05.03.2018 |
09:15-12:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
13:15-14:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning Rigging av rom |
A.B. Sortland |
|
14:15-16:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning | A.B. Sortland |
|
Fredag 09.03.2018 |
12:15-13:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning Rigging av rom |
A.B. Sortland |
13:15-16:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2504-2 | Forelesning | A.B. Sortland |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.03.2018 |
09:15-12:00 | MV.110 E.308 |
LER-1302-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Tirsdag 20.03.2018 |
08:15-12:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.04.2018 |
09:15-12:00 | MV.110 E.308 |
LER-1302-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.04.2018 |
09:15-12:00 | MV.110 E.308 |
LER-1302-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Torsdag 12.04.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
Fredag 13.04.2018 |
08:15-11:00 | MV.110 E.307 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.04.2018 |
08:15-11:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
Fredag 20.04.2018 |
08:15-11:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.04.2018 |
08:15-10:00 | MV.110 E.304 |
VID-6051-1 | Samlinger | A.B. Sortland |
12:15-16:00 | MV.110 E.304 |
VID-6051-1 | Samlinger | A.B. Sortland |
|
Tirsdag 24.04.2018 |
08:15-11:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
12:15-16:00 | MV.110 E.304 |
VID-6051-1 | Samlinger | A.B. Sortland |
|
Onsdag 25.04.2018 |
08:15-10:00 | MV.110 E.304 |
VID-6051-1 | Samlinger | M-A. Moen A.B. Sortland |
13:15-15:00 | MV.110 E.308 |
LER-1302-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
|
Fredag 27.04.2018 |
08:15-10:00 | MV.110 E.308 |
LRU-2242-1 | Forelesning | A.B. Sortland |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 03.05.2018 |
08:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking SIL034 Fagdag LRU Tromsø |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen A.B. Eriksen A. Eriksen H.R. Folkenborg I. Frenning S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth G. Heim K.A. Heitmann O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen J.O. Johansen N.B. Johansen R. Johansen M. Johnsen I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen T. Leming M. Liset G. Meløe H.E. Moe M-A. Moen A. Nedberg S.I. Nordkild M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie |