Timeplan 2018 Vår - lærer Kari-Anne Sæther - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 11.01.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 1.år 5-10 trinn |
K.E.W. Bjørndal O.G. Drageset T.F. Eidissen I. Frenning B. Haugseth L. Hjemgård Johansen K. Isaksen B-H. Johannessen N.B. Johansen K. Killie F.S. Larsen H.E. Moe M-A. Moen M. Olufsen H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther Y. Sørensen J. Ytreberg |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.01.2018 |
12:15-14:00 | MV.110 E.201 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Onsdag 24.01.2018 |
11:15-14:00 | MV.110 E.203 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Fredag 26.01.2018 |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.02.2018 |
08:15-10:00 | MV.110 E.202 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Onsdag 28.02.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 E.203 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Fredag 02.03.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 05.03.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 E.304 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Onsdag 07.03.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.03.2018 |
08:15-10:00 | MV.110 E.202 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Onsdag 21.03.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 E.203 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Fredag 23.03.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.04.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Torsdag 05.04.2018 |
08:15-16:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-2 | Forelesning STIL-workshop |
K.E.W. Bjørndal O.G. Drageset T.F. Eidissen A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth L. Hustad-Hoel K. Isaksen B-H. Johannessen N.B. Johansen F.S. Larsen T. Leming H.E. Moe M-A. Moen A. Nedberg M. Olufsen G.O. Pettersen H.C. Ryel S. Skrøvset H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther Y. Sørensen M. Volden J. Ytreberg |
Fredag 06.04.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 11.04.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Fredag 13.04.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 18.04.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Fredag 20.04.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 25.04.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Fredag 27.04.2018 |
13:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LRU-2400-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 03.05.2018 |
08:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking SIL034 Fagdag LRU Tromsø |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen A.B. Eriksen A. Eriksen H.R. Folkenborg I. Frenning S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth G. Heim K.A. Heitmann O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen J.O. Johansen N.B. Johansen R. Johansen M. Johnsen I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen T. Leming M. Liset G. Meløe H.E. Moe M-A. Moen A. Nedberg S.I. Nordkild M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie |