Timeplan 2018 Vår - lærer Lena Hustad - Førstekonsulent
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.01.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 1.år 1-7 trinn |
K.E.W. Bjørndal O.G. Drageset L. Hustad-Hoel A. Nedberg G.O. Pettersen H.C. Ryel H.M. Sollid Y. Sørensen M. Volden J. Ytreberg |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 16.01.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 3-4.år 1-7 trinn |
L. Hustad-Hoel J. Höper B-H. Johannessen S.T. Killengreen L.H. Kristiansen M. Olufsen L. Rønningsbakk Å. Slettbakk H.M. Sollid A.B. Sortland A.R. Steele J. Sæleset J. Ytreberg |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.02.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 2.år 1-7 trinn |
L. Hustad-Hoel G. Meløe A. Nedberg H.C. Ryel H.M. Sollid A. Unhjem J. Ytreberg |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.02.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Møte alle studenttillitsvalgte 1-7 trinn |
L. Hustad-Hoel H.M. Sollid J. Ytreberg |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 06.03.2018 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 1.år 1-7 trinn |
K.E.W. Bjørndal O.G. Drageset L. Hustad-Hoel G. Meløe A. Nedberg G.O. Pettersen H.C. Ryel H.M. Sollid Y. Sørensen M. Volden J. Ytreberg |
|
Torsdag 08.03.2018 |
14:15-16:00 | MV.110 F.103-AUD |
BOOKING- | Booking SIL034 Infomøte om praksis i utlandet, 2.året 1-7 og 5-10 Opptak+live |
L. Hustad-Hoel N.B. Johansen |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 05.04.2018 |
08:15-16:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-2 | Forelesning STIL-workshop |
K.E.W. Bjørndal O.G. Drageset T.F. Eidissen A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth L. Hustad-Hoel K. Isaksen B-H. Johannessen N.B. Johansen F.S. Larsen T. Leming H.E. Moe M-A. Moen A. Nedberg M. Olufsen G.O. Pettersen H.C. Ryel S. Skrøvset H.M. Sollid O.K. Straum K-A. Sæther Y. Sørensen M. Volden J. Ytreberg |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 03.05.2018 |
08:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking SIL034 Fagdag LRU Tromsø |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen A.B. Eriksen A. Eriksen H.R. Folkenborg I. Frenning S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth G. Heim K.A. Heitmann O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen J.O. Johansen N.B. Johansen R. Johansen M. Johnsen I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen T. Leming M. Liset G. Meløe H.E. Moe M-A. Moen A. Nedberg S.I. Nordkild M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie |
NB:
Semester 2018 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 4, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25