Timeplan 2018 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor
Uke 1
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-15:45 - 04.01.2018
Booking BLS022
ILP Faglærermøte (alle kull) BLU
ILP Faglærermøte (alle kull) BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 2
Mandag
Tirsdag
08:15-09:00 - 09.01.2018
Ordinær forelesning
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 11.01.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 3
Mandag
08:15-09:00 - 15.01.2018
Samling forelesning
09:15-12:00 - 15.01.2018
Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 25.01.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-11:00 - 26.01.2018
Ordinær gr. A
11:15-14:00 - 26.01.2018
Ordinær gr. B
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 31.01.2018
Samling gr. D
11:15-14:00 - 31.01.2018
Samling gr. C
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
08:15-14:00 - 05.02.2018
Ordinær gr. A
14:15-15:00 - 05.02.2018
Ordinær gr. A
Tirsdag
08:15-14:00 - 06.02.2018
Ordinær gr. B
14:15-15:00 - 06.02.2018
Ordinær gr. B
Onsdag
12:15-14:00 - 07.02.2018
Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
14:15-16:00 - 07.02.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Gruppe B
Torsdag
14:15-15:45 - 08.02.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Rom:
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 15.02.2018
Booking BLS022
ILP Planleggingsmøte praksisdialog 2. studieår BLU
ILP Planleggingsmøte praksisdialog 2. studieår BLU
14:15-15:45 - 15.02.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 22.02.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Rom:
Fredag
Uke 9
Mandag
12:15-16:00 - 26.02.2018
Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 01.03.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Gruppe B
14:15-16:00 - 01.03.2018
Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
Gruppe A
Fredag
08:15-10:00 - 02.03.2018
Gruppe B: masterfag norsk, engelsk
Gruppe B
Gruppe B
10:15-12:00 - 02.03.2018
Gruppe A: masterfag matematikk, naturfag, samfunnsfag
Gruppe A
Gruppe A
12:15-14:00 - 02.03.2018
Seminargruppe A
14:15-16:00 - 02.03.2018
Seminargruppe B
Uke 10
Mandag
08:15-10:00 - 05.03.2018
Undervisning
10:15-12:00 - 05.03.2018
Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
12:15-14:00 - 05.03.2018
Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
14:15-16:00 - 05.03.2018
Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Tirsdag
08:15-16:15 - 06.03.2018
Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
Onsdag
08:15-16:15 - 07.03.2018
Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
Torsdag
08:15-16:15 - 08.03.2018
Booking BLS022
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
ILP Praksisdialog 2. studieår BLU
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:00-16:00 - 15.03.2018
Booking SIL034
Personalseminar ILP
Opptak+live
Personalseminar ILP
Opptak+live
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
T.A. Bringeland
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
A.B. Eriksen
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
H. Habbestad
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
K.A. Heitmann
M.B. Helgesen
S. Helland
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
K. Killie
C. Kleemann
H. Krane
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
E. Lyngedal
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
E.A. Ravnå
N.M. Rebni
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
G. Stølen
H.I.P. Suhr
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
N.H. Teistevoll
O. Tveiterås
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
G. Vedeler
R.M. Walberg
M. Wiik
J. Ytreberg
G. Zakariassen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 22.03.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 29.03.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 03.04.2018
Samling forelesning
12:15-16:00 - 03.04.2018
Ordinær forelesning
Onsdag
Torsdag
08:15-11:00 - 05.04.2018
SeminarB for Norsk, Samf, Engelsk (fag2)
Seminar gruppe B: NOR/ENG/SAMF
Seminar gruppe B: NOR/ENG/SAMF
14:15-15:45 - 05.04.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
12:15-15:00 - 06.04.2018
SeminarA for KRØ, Matematikk, Naturf (fag2)
Seminar gruppe A: MAT/NAT/KRØ
Seminar gruppe A: MAT/NAT/KRØ
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 12.04.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 19.04.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
Rom:
Fredag
12:15-16:00 - 20.04.2018
Samling forelesning
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 26.04.2018
Ordinær forelesning
14:15-15:45 - 26.04.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 03.05.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 04.05.2018
Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
ILP Fagdag BLU
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
T. Isaksen
B. Karlsen
H. Krane
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
NB:
Semester 2018 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25