Timeplan 2019 Høst - lærer Andy Børge Sortland - Universitetslektor
Uke 38
Mandag
Tirsdag
08:00-19:00 - 17.09.2019
Forelesning
Steindalsbreen og økosystem skog
Felles - ekskursjon
Steindalsbreen og økosystem skog
Felles - ekskursjon
Les s. 101-112 om landformene i geologiboka og ta med guiden, turutstyr og matpakke.
Bussen går foren Hovedinngangen på Mellomveien kl 08:00, selve ekskursjon varer fra ca. 10-17, og vi forventer å være tilbake ca. kl 19.
Rom:
Onsdag
10:00-13:00 - 18.09.2019
Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter - Felt
Gruppe A: 2.års studenter - Felt
Rom:
13:15-16:00 - 18.09.2019
Gruppe B: Kull 2018
Etterarbeid ekskursjon Steindalsbreen
Etterarbeid ekskursjon Steindalsbreen
Torsdag
08:15-11:00 - 19.09.2019
Gruppe A: Kull 2019
Etterarbeid ekskursjon Steindalsbreen
Etterarbeid ekskursjon Steindalsbreen
10:15-13:00 - 19.09.2019
Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter - Felt
Gruppe B: 3-4.års studenter - Felt
Rom:
14:30-16:00 - 19.09.2019
Booking SIL034
Personalmøte ILP
Personalmøte ILP
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
O.M. Kanck
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
F.S. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
A. Myrstad
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
Fredag
08:15-10:00 - 20.09.2019
Seminargruppe 2
Gruppe B: 3-4.års studenter
Gruppe B: 3-4.års studenter
10:15-12:00 - 20.09.2019
Seminargruppe 1
Gruppe A: 2.års studenter
Gruppe A: 2.års studenter