Timeplan 2019 Høst - lærer Lena Hustad - Førstekonsulent
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.09.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 5.år |
M. Bartnæs L. Hustad-Hoel N.B. Johansen J. Oskarsson L. Rønningsbakk H.M. Sollid J. Ytreberg |
|
Torsdag 05.09.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 5-10 5.år |
O.G. Drageset H.R. Folkenborg L. Hustad-Hoel P.Ø. Haavold N.B. Johansen K. Killie T. Leming H.M. Sollid H. Sollid J. Ytreberg |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 03.10.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 2.år |
L. Husjord L. Hustad-Hoel I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe H.M. Sollid A. Unhjem J. Ytreberg |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.10.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 1.år |
K.E.W. Bjørndal O.G. Drageset L. Hustad-Hoel N.B. Johansen A.H. Lødemel H.M. Sollid M. Volden J. Ytreberg |
|
Torsdag 24.10.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 5-10 1.år |
O.G. Drageset I. Frenning B. Haugseth L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper K. Isaksen B-H. Johannessen N.B. Johansen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen H.E. Moe H.M. Sollid H. Sollid O.K. Straum Y. Sørensen J. Ytreberg |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 29.10.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 5-10 2.år |
O.G. Drageset B. Haugseth L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper K. Isaksen B-H. Johannessen N.B. Johansen R. Johansen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen G.E. Mathisen H.E. Moe H.M. Sollid H. Sollid O.K. Straum J. Ytreberg |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 05.11.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 3.år |
L. Husjord L. Hustad-Hoel I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen I.M. Kielland S.T. Killengreen H.E. Moe M. Olufsen G.O. Pettersen H.M. Sollid M. Son A. Unhjem J. Ytreberg V. Øie |
|
Torsdag 07.11.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 5-10 3.år |
O.G. Drageset I. Frenning B. Grønvik L. Hustad-Hoel N.B. Johansen I.M. Kielland S.T. Killengreen M. Olufsen J.N. Roksvold H.M. Sollid H. Sollid M. Son A. Unhjem J. Ytreberg |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 12.11.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 5-10 4.år |
K.H. Danielsen L. Hustad-Hoel N.B. Johansen H.E. Moe H.M. Sollid O.K. Straum J. Ytreberg E.M. Øvrebø |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 21.11.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte GLU 1-7 4.år |
L. Husjord L. Hustad-Hoel I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe L. Rønningsbakk H.M. Sollid J. Ytreberg |
NB:
Semester 2019 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 48, 49, 50, 51, 52