Timeplan 2020 Vår - lærer Lars Folkow - Professor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 07.01.2020 |
10:15-12:00 | NFH E-101 |
BIO-2002-1 | Forelesninger Forelesning: Start/Nerve |
L. Folkow |
Onsdag 08.01.2020 |
14:15-16:00 | NFH E-101 |
BIO-2002-1 | Forelesninger Forelesning: Nerve |
L. Folkow |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.01.2020 |
10:15-12:00 | NFH E-101 |
BIO-2002-1 | Forelesninger Forelesning: Nerve |
L. Folkow |
Onsdag 15.01.2020 |
12:15-14:00 | NFH A-272 |
BIO-2002-1 | Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin) Kollokvium gr. 1 Nerve |
L. Folkow |
14:15-16:00 | NFH E-101 |
BIO-2002-1 | Forelesninger Forelesning: Muskel |
L. Folkow |
|
Torsdag 16.01.2020 |
12:15-14:00 | NFH A-272 |
BIO-2002-1 | Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK) Kollokvium gr. 2 Nerve |
L. Folkow |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.01.2020 |
10:15-12:00 | NFH A-272 |
BIO-2002-1 | Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin) Kollokvium gr. 1 Muskel |
L. Folkow |
Onsdag 22.01.2020 |
12:15-14:00 | NFH A-272 |
BIO-2002-1 | Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK) Kollokvium gr. 2 Muskel |
L. Folkow |
Torsdag 23.01.2020 |
14:15-16:00 | NFH E-101 |
BIO-2002-1 | Forelesninger Forelesning: Muskel |
L. Folkow |
Fredag 24.01.2020 |
10:15-12:00 | NFH E-101 |
BIO-2002-1 | Forelesninger Forelesning: Aut nsyst |
L. Folkow |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.01.2020 |
14:15-16:00 | NFH E-101 |
BIO-2002-1 | Forelesninger Forelesning: CNS |
L. Folkow |
Onsdag 29.01.2020 |
10:15-12:00 | NFH D-109 |
BIO-2002-1 | Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin) Kollokvium gr. 1 AUT NSYST/CNS |
L. Folkow D. Hazlerigg |
12:15-14:00 | NFH D-111 |
BIO-2310-1 | Lectures Lecture |
L. Folkow |
|
Torsdag 30.01.2020 |
08:15-10:00 | NFH A-272 |
BIO-2002-1 | Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK) Kollokvium gr. 2 AUT NSYST/CNS |
L. Folkow |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 07.02.2020 |
14:15-16:00 | AB 3-108 |
BIO-2310-1 | Seminars Seminar |
L. Folkow |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.02.2020 |
14:15-16:00 | MH2 U.08.316 |
BIO-1006-1 | Forelesning Opptak |
L. Folkow S. Wood |
Fredag 14.02.2020 |
14:15-16:00 | NFH E-102 |
BIO-1006-1 | Forelesning | L. Folkow |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.02.2020 |
10:15-12:00 | NFH A-272 |
BIO-1006-1 | Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud Kollokvium gr. 1 |
L. Folkow |
12:15-14:00 | NFH A-272 |
BIO-1006-1 | Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud Kollokvium gr. 2 |
L. Folkow |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.03.2020 |
10:15-12:00 | NFH D-109 |
BIO-2310-1 | Lectures Lecture |
L. Folkow |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 13.03.2020 |
14:15-16:00 | AB 3-108 |
BIO-2310-1 | Seminars Seminar |
L. Folkow |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 17.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice 17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Onsdag 18.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Torsdag 19.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Fredag 20.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Lørdag 21.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice- 17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Søndag 22.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Tirsdag 24.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice 17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Onsdag 25.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Torsdag 26.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Fredag 27.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Lørdag 28.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice- 17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Søndag 29.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-01.04 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Tirsdag 31.03.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-31.03 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Torsdag 02.04.2020 |
08:15-16:00 | NFH FF HM |
BIO-2310-1 | Cruise Cruise to West Ice-17.03-31.03 |
L. Folkow E.S. Nordøy |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.04.2020 |
12:15-16:00 | MH U7.214 |
BIO-2002-1 | Lab.gr 2 kan tas av(B-BIO og B-BIOTEK) Lab. gruppe II: Arbeidsfysiologi |
L. Folkow E. Jørgensen |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 23.04.2020 |
12:15-16:00 | MH U7.214 |
BIO-2002-1 | Lab. gr 1 kan tas av (BioMedisin og Akvamedisin) Lab. gruppe I Arbeidsfysiologi |
L. Folkow E. Jørgensen |