Timeplan 2020 Vår - lærer Nigel Gilles Yoccoz - Professor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 09.01.2020 |
12:15-14:00 | NFH E-102 |
BOOKING- | Booking MMJ022 Lærermøte AMB emneplanlegging studieåret 20-21 |
C.E. Adams P-A. Amundsen C. Andreassen J. Berge B. Bluhm S. Bourgeon E. Cooper K.B. Fischer A.C. Gerecht R.R. Gradinger U. Grote G. Gusarova V.H. Hausner I. Heiland T-L. Heimkjær W. Hemmingsen E. Jørgensen K. Krause R. Kristoffersen A. Liaimer J. Nahrgang E.M. Nilssen E.S. Nordøy L.S. Nordøy F. Norrbin T. Pedersen S. Peruzzi A. Renner M.A. Sundset C. Svensen P.F. Wassmann N. Yoccoz |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 28.01.2020 |
09:15-12:00 | UB 244 |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
13:15-16:00 | TEO-H4 4.213 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab |
N. Yoccoz |
|
Torsdag 30.01.2020 |
10:15-12:00 | MH U6.A2C |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 12.02.2020 |
10:00-16:00 | BOOKING- | Booking MMJ022 Fagdag AMB |
C.E. Adams P-A. Amundsen J. Berge B. Bluhm S. Bourgeon E. Cooper K.B. Fischer A.C. Gerecht R.R. Gradinger U. Grote G. Gusarova V.H. Hausner I. Heiland W. Hemmingsen E. Jørgensen K. Krause R. Kristoffersen A. Liaimer J. Nahrgang E.M. Nilssen E.S. Nordøy F. Norrbin T. Pedersen S. Peruzzi A. Renner M.A. Sundset C. Svensen P.F. Wassmann N. Yoccoz |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 18.02.2020 |
09:15-12:00 | NFH E-102 |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
13:15-16:00 | TEO-H4 4.213 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab |
N. Yoccoz |
|
Onsdag 19.02.2020 |
13:15-16:00 | UB 244 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab extra |
N. Yoccoz |
Fredag 21.02.2020 |
12:15-15:00 | TEO-H1 1.413 |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.02.2020 |
09:15-12:00 | MH U6.A5C |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
Tirsdag 25.02.2020 |
12:15-15:00 | TEO-H1 1.425 |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
Onsdag 26.02.2020 |
14:15-17:00 | NFH E-101 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab |
N. Yoccoz |
Fredag 28.02.2020 |
09:15-12:00 | UB 244 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab extra |
N. Yoccoz |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.03.2020 |
12:15-15:00 | NFH E-102 |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
Tirsdag 03.03.2020 |
09:15-12:00 | NFH E-101 |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
13:15-16:00 | TEO-H4 4.213 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab |
N. Yoccoz |
|
Onsdag 04.03.2020 |
13:15-16:00 | UB 244 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab extra |
N. Yoccoz |
Torsdag 05.03.2020 |
10:15-12:00 | MH U6.A5C |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.03.2020 |
12:15-15:00 | NFH E-102 |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
Tirsdag 10.03.2020 |
09:15-12:00 | MH U6.A5C |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
13:15-16:00 | TEO-H4 4.213 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab |
N. Yoccoz |
|
Onsdag 11.03.2020 |
13:15-16:00 | TEO-H1 1.425 |
BIO-3012-1 | Gr. 1 (Plant and micro, Animal Phys. and Freshwater Ecol.) Lab extra |
N. Yoccoz |
Fredag 13.03.2020 |
08:15-11:00 | MH U6.A1C |
BIO-3012-1 | Forelesning Lecture |
N. Yoccoz |
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25