Timeplan 2020 Vår - lærer Steinar Thorvaldsen - Professor
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 07.02.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 12.02.2020
Felles undervisning
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 21.02.2020
Felles undervisning
Ekstra mattetilbud
Ekstra mattetilbud
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 26.02.2020
Felles undervisning
Ekstra mattetilbud
Ekstra mattetilbud
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
10:15-12:00 - 02.03.2020
Felles undervisning
Ekstra mattetilbud
Ekstra mattetilbud
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 05.03.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
10:15-12:00 - 05.03.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 11.03.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
Torsdag
08:15-10:00 - 12.03.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 01.04.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
Torsdag
12:15-14:00 - 02.04.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 17.04.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
12:15-14:00 - 17.04.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 08.05.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25