Timeplan 2020 Vår - lærer Torstein Pedersen - Professor
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 09.01.2020
Booking MMJ022
Lærermøte AMB emneplanlegging studieåret 20-21
Lærermøte AMB emneplanlegging studieåret 20-21
Lærer:
C.E. Adams
P-A. Amundsen
C. Andreassen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
T-L. Heimkjær
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
L.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
C.E. Adams
P-A. Amundsen
C. Andreassen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
T-L. Heimkjær
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
L.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 21.01.2020
Data lab
Data lab: Individvekst 1
Data lab: Individvekst 1
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 30.01.2020
Data lab
Data lab: Individvekst 2
Data lab: Individvekst 2
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 04.02.2020
Data lab
Data lab: Kohortanalyse 1
Data lab: Kohortanalyse 1
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:00-16:00 - 12.02.2020
Booking MMJ022
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
C.E. Adams
P-A. Amundsen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
C.E. Adams
P-A. Amundsen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
10:15-12:00 - 24.02.2020
Data lab
Kohortdataanalyse 2
Kohortdataanalyse 2
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
12:15-14:00 - 09.03.2020
Data lab
Data lab: Rekruttering til fiskebestander
Data lab: Rekruttering til fiskebestander
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 17.03.2020
Data lab
Data lab: Simulering av utbytte
Data lab: Simulering av utbytte
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
12:15-14:00 - 23.03.2020
Data lab
Data lab: Simulering av bestandsprognoser
Data lab: Simulering av bestandsprognoser
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
08:15-16:00 - 18.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Søndag
08:15-16:00 - 19.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Uke 17
Mandag
08:15-16:00 - 20.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Tirsdag
08:15-16:00 - 21.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Onsdag
08:15-16:00 - 22.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 23.04.2020
Cruise
Cruise Tentative-
Cruise Tentative-
Fredag
08:15-16:00 - 24.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Rom:
Uke 18
Mandag
08:15-16:00 - 27.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Tirsdag
08:15-16:00 - 28.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Onsdag
08:15-16:00 - 29.04.2020
Cruise
Cruise Tentative
Cruise Tentative
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 30.04.2020
Cruise
Cruise Tentative-
Cruise Tentative-
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25