Timeplan 2021 Vår - lærer Harald Eivind Moe - tempemployee
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 14.01.2021 |
14:15-15:45 | LER-1602-2 | Praksisforberedende møte | L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen G. Kalseth S.T. Killengreen H.E. Moe K-A. Sæther A. Unhjem |
|
Fredag 15.01.2021 |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 26.01.2021 |
14:15-15:30 | LER-2600-2 | Praksisforberedende møte | O.G. Drageset H.R. Folkenborg T.E. Holmbukt I.K. Jakobsen M. Johnsen R.V. Johnsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen A.H. Lødemel H.E. Moe G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.B. Sortland K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
|
Fredag 29.01.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.02.2021 |
14:15-16:00 | ILP 2.005 |
LER-1051-2 | Felles undervisning | S.A. Bjørkli L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen S.T. Killengreen H.E. Moe A. Unhjem |
Torsdag 18.02.2021 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1051-2 | Felles undervisning | S.A. Bjørkli L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen S.T. Killengreen H.E. Moe A. Unhjem |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.02.2021 |
14:15-16:00 | ILP 2.056 |
LER-1051-2 | Felles undervisning | S.A. Bjørkli L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen S.T. Killengreen H.E. Moe A. Unhjem |
Tirsdag 23.02.2021 |
08:15-14:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Onsdag 24.02.2021 |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Fredag 26.02.2021 |
12:15-16:00 | ILP 2.056 |
LER-1051-2 | Felles undervisning | S.A. Bjørkli L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen S.T. Killengreen H.E. Moe A. Unhjem |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 03.03.2021 |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Torsdag 04.03.2021 |
14:15-15:45 | LER-1602-2 | Praksisforberedende møte Evalueringsmøte |
L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen G. Kalseth S.T. Killengreen H.E. Moe K-A. Sæther A. Unhjem |
|
Fredag 05.03.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 11.03.2021 |
10:15-14:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Fredag 12.03.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 23.03.2021 |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Onsdag 24.03.2021 |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Torsdag 25.03.2021 |
14:15-15:30 | LER-2600-2 | Praksisforberedende møte Evalueringsmøte |
O.G. Drageset H.R. Folkenborg T.E. Holmbukt I.K. Jakobsen M. Johnsen R.V. Johnsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen A.H. Lødemel H.E. Moe G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.B. Sortland K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 13.04.2021 |
08:15-11:00 | ILP 2.072 |
BLU-2000-1 | Gruppe 3 | H.E. Moe |
Onsdag 14.04.2021 |
08:15-13:00 | TEO-H4 4.213 |
BLU-2000-1 | Gruppe 2 | H.E. Moe |
14:15-16:00 | ILP 2.005 |
BLU-2000-1 | Gruppe 3 | H.E. Moe |
|
Torsdag 15.04.2021 |
08:15-13:00 | NLYSTH AUD |
BLU-2000-1 | Gruppe 1 | H.E. Moe |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.04.2021 |
08:15-10:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-2051-2 | Forelesning | H.E. Moe |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
|
Tirsdag 20.04.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
14:15-16:00 | ILP 1.007 |
LER-2051-2 | 5-10 NOR fag1/fordypning | H.E. Moe |
|
Onsdag 21.04.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
LER-2051-2 | 5-10 ENG fag1/fordypning | H.E. Moe |
12:15-14:00 | ILP U1.068 |
LER-2051-2 | 1-7 NOR fag1/fordypning | H.E. Moe |
|
Torsdag 22.04.2021 |
08:15-10:00 | SVHUM E2004 |
LER-2051-2 | 1-7 ENG fag1/fordypning | H.E. Moe |
10:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-2051-2 | 1-7 MAT fag1/fordypning | H.E. Moe |
|
12:15-14:00 | ILP 1.006 |
LER-2051-2 | 5-10 NAT fag1/fordypning | H.E. Moe |
|
14:15-16:00 | ILP 2.005 |
LER-2051-2 | 5-10 MAT fag1/fordypning | H.E. Moe |
|
Fredag 23.04.2021 |
08:15-10:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-2051-2 | 5-10 SAMF fag1/fordypning | H.E. Moe |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.04.2021 |
08:15-14:00 | TEO-H4 4.213 |
BLU-2000-1 | Gruppe 3 | H.E. Moe |
Onsdag 28.04.2021 |
08:15-14:00 | ILP 2.072 |
BLU-2000-1 | Gruppe 2 | H.E. Moe |
Torsdag 29.04.2021 |
08:15-13:00 | TEO-H1 1.425 |
BLU-2000-1 | Gruppe 1 | H.E. Moe |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 04.05.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Onsdag 05.05.2021 |
12:15-16:00 | ILP U1.003 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Fredag 07.05.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.05.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.006 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Onsdag 12.05.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.006 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |
Fredag 14.05.2021 |
08:15-12:00 | ILP U1.003 |
LER-1404-2 | Undervisning | H.E. Moe |
Uke 20 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 18.05.2021 |
08:15-14:00 | ILP U1.006 |
LER-1401-1 | Undervisning | H.E. Moe |