Skip to main content
Timeplaner
Emner
(current)
Lærer
Rom
Semester 2021 Vår
2017 Vår
2017 Høst
2018 Vår
2018 Høst
2019 Vår
2019 Høst
2020 Vår
2020 Høst
2021 Vår
2021 Høst
2022 Vår
2022 Høst
2023 Vår
2023 Høst
2024 Vår
2024 Høst
2025 Vår
2025 Høst
2026 Vår
2026 Høst
2027 Vår
2027 Høst
Uke
Forrige uke
Uke
Neste uke
Velg ny lærer
Legg til kalender
Abonner på kalender
Legg til Google kalender
Vis
Kalender
Liste
Tekst
Vis alle uker
Hjelp
Hjelp
×
Uke
Her fyller du inn kalenderuke(r). Flere uker angis med: 30-35 eller 3,6,7
Legg til kalender
Du kan abonnere på denne kalenderen i andre programmer, feks på din mobiltelefon.
Vis
Du kan velge ulike måter å vise kalenederen på.
Timeplan 2021 Vår - lærer Ove Gunnar Drageset - Professor
Ove Gunnar Drageset
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 3
Uke 3
Dato
Tid
Rom
Emnekode
Beskrivelse
Lærer
Mandag
18.01.2021
12:15-14:00
LER-2051-2
Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Tirsdag
19.01.2021
08:15-10:00
LER-2051-2
Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
08:15-16:00
ILP 1.043
VID-6311-1
Undervisning
Faglærer: Janne Fauskanger
O.G. Drageset
14:15-15:30
LER-1651-2
Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
B. Grønvik
J. Höper
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
Y. Sørensen
Onsdag
20.01.2021
08:15-16:00
TEO-H1 1.307
VID-6311-1
Undervisning
O.G. Drageset
12:15-16:00
ILP 2.005
ILP 2.065
LER-2051-2
5-10 MAT fag1/fordypning
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
J.N. Roksvold
Y. Sørensen
O.J. Wang
Torsdag
21.01.2021
08:15-12:00
ILP 2.051
BOOKING-
Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
12:15-14:00
ILP 1.043
BOOKING-
Booking BLS022
Forskningsgruppe TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
H. Sollid
K-A. Sæther
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00
ILP 1.005
BOOKING-
Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas