Timeplan 2021 Vår - lærer Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.01.2021 |
10:15-12:00 | LER-1050-2 | Forelesning |
S.A. Bjørkli O.G. Drageset T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad G.O. Pettersen M. Volden |
|
Tirsdag 12.01.2021 |
08:15-10:00 | LER-1052-2 | Forelesning |
O.G. Drageset T.F. Eidissen I. Frenning K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel |
|
14:15-16:00 | LER-1050-2 | Seminar 5-10 MAT | T.F. Eidissen |
||
Torsdag 14.01.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
LER-1052-2 | Seminargr Matematikk | T.F. Eidissen |
14:15-16:00 | ILP 2.005 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 MAT | T.F. Eidissen |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.01.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.005 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Torsdag 28.01.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.042 |
LER-1052-2 | Seminargr Matematikk | T.F. Eidissen |
Fredag 29.01.2021 |
08:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 02.02.2021 |
14:15-16:00 | ILP 1.042 |
BOOKING- | Booking BLS022 Masterveiledningslag GLU |
M. Bartnæs H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning R.E. Jakhelln L.B. Johanson R.V. Johnsen S.T. Killengreen K. Killie T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk A.R. Steele A. Unhjem |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.02.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.005 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Fredag 19.02.2021 |
08:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 24.02.2021 |
12:15-16:00 | ILP 2.006 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 MAT | T.F. Eidissen |
Torsdag 25.02.2021 |
08:15-16:00 | ILP 2.006 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 MAT | T.F. Eidissen |
Fredag 26.02.2021 |
08:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 MAT | T.F. Eidissen |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 01.03.2021 |
10:15-12:00 | LER-1052-2 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen I. Frenning K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel |
|
Tirsdag 02.03.2021 |
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
LER-1052-2 | Seminargr Matematikk | T.F. Eidissen |
14:15-16:00 | ILP 1.042 |
BOOKING- | Booking BLS022 Masterveiledningslag GLU |
M. Bartnæs H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning R.E. Jakhelln L.B. Johanson R.V. Johnsen S.T. Killengreen K. Killie T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk A.R. Steele A. Unhjem |
|
Torsdag 04.03.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.042 |
LER-1052-2 | Seminargr Matematikk | T.F. Eidissen |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 11.03.2021 |
08:15-10:00 | ILP 1.043 |
LER-1052-2 | Seminargr Matematikk | T.F. Eidissen |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.03.2021 |
10:15-16:00 | ILP 1.047 |
VID-6311-1 | Undervisning | O.G. Drageset T.F. Eidissen |
Tirsdag 23.03.2021 |
14:15-16:00 | ILP 1.042 |
BOOKING- | Booking BLS022 Masterveiledningslag GLU |
M. Bartnæs H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning R.E. Jakhelln L.B. Johanson R.V. Johnsen S.T. Killengreen K. Killie T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk A.R. Steele A. Unhjem |
Onsdag 24.03.2021 |
08:15-16:00 | ILP 1.047 |
VID-6311-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 06.04.2021 |
10:15-12:00 | ILP 2.005 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Torsdag 08.04.2021 |
08:15-12:00 | ILP 2.005 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 12.04.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen J. Oskarsson |
Tirsdag 13.04.2021 |
14:15-16:00 | ILP 1.042 |
BOOKING- | Booking BLS022 Masterveiledningslag GLU |
M. Bartnæs H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning R.E. Jakhelln L.B. Johanson R.V. Johnsen S.T. Killengreen K. Killie T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk A.R. Steele A. Unhjem |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.04.2021 |
08:15-10:00 | ILP 2.005 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Fredag 23.04.2021 |
08:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-3200-1 | Undervisning | T.F. Eidissen |
Uke 23 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 08.06.2021 |
14:15-16:00 | ILP 2.005 |
BOOKING- | Booking BLS022 Masterveiledningslag GLU |
M. Bartnæs H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning R.E. Jakhelln L.B. Johanson R.V. Johnsen S.T. Killengreen K. Killie T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk A.R. Steele A. Unhjem |