Timeplan 2023 Høst - lærer Daniel Salamonsen - Stipendiat
Uke 34
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 22.08.2023
Gr. 3 Biologi + Biomedisin
Seminar: Kap 2 - Atomer og molekyler
Seminar - Gr. 3 Biologi + Biomedisin
Seminar: Kap 2 - Atomer og molekyler
Seminar - Gr. 3 Biologi + Biomedisin
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 24.08.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 2 - Atomer og molekyler
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 2 - Atomer og molekyler
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 29.08.2023
Gr. 3 Biologi + Biomedisin
Seminar: Kap 3 - Støkiometri og reaksjonslikninger
Seminar - Gr. 3 Biologi + Biomedisin
Seminar: Kap 3 - Støkiometri og reaksjonslikninger
Seminar - Gr. 3 Biologi + Biomedisin
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 31.08.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 3 - Støkiometri og reaksjonslikninger
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 3 - Støkiometri og reaksjonslikninger
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 05.09.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 4 - Kjemiske reaksjoner
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 4 - Kjemiske reaksjoner
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
12:15-14:00 - 06.09.2023
Gr. 8: EKM, bærekraft, prosess
Seminar: Kap 4 - Kjemiske reaksjoner
Seminar - Gr. 8: EKM, Bærekraft, Prosess
Seminar: Kap 4 - Kjemiske reaksjoner
Seminar - Gr. 8: EKM, Bærekraft, Prosess
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 12.09.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 5+6 - Gasser og termokjemi
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 5+6 - Gasser og termokjemi
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 14.09.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 5+6 - Gasser og termokjemi
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 5+6 - Gasser og termokjemi
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 19.09.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 7+8 - Orbitaler og elektroner
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 7+8 - Orbitaler og elektroner
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
12:15-16:00 - 20.09.2023
Gr. 11: Farmasi 1
LAB/Rapporthjelp - Gr. 11: Farmasi
LAB/Rapporthjelp - Gr. 11: Farmasi
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 22.09.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar - Gr. 11: Farmasi (uke 38,39,40,41)
Seminar - Gr. 11: Farmasi (uke 38,39,40,41)
12:15-16:00 - 22.09.2023
Gr. 9: Akvamedisin
LAB/Rapporthjelp - Gr. 9: Akvamedisin
LAB/Rapporthjelp - Gr. 9: Akvamedisin
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 11.10.2023
Gr. 8: EKM, bærekraft, prosess
Seminar: Kap 12+13 - Intermolekylære krefter
Seminar - Gr. 8: EKM, Bærekraft, Prosess
Seminar: Kap 12+13 - Intermolekylære krefter
Seminar - Gr. 8: EKM, Bærekraft, Prosess
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 13.10.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar - Gr. 11: Farmasi (uke 38,39,40,41)
Seminar - Gr. 11: Farmasi (uke 38,39,40,41)
Uke 42
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 17.10.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 16 - Kinetikk
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 16 - Kinetikk
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 19.10.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 16 - Kinetikk
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 16 - Kinetikk
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 24.10.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 17 - Likevekt
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 17 - Likevekt
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
10:15-12:00 - 25.10.2023
Gr. 7: Fiskeri og havbruk 2
Seminar - Gr. 7: Fiskeri og havbruk 2
Seminar - Gr. 7: Fiskeri og havbruk 2
Torsdag
12:15-14:00 - 26.10.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 17 - Likevekt
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 17 - Likevekt
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 31.10.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 18 - Syrer og baser
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 18 - Syrer og baser
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
12:15-16:00 - 01.11.2023
Gr. 11: Farmasi 1
LAB/Rapporthjelp - Gr. 11: Farmasi
LAB/Rapporthjelp - Gr. 11: Farmasi
Torsdag
12:15-14:00 - 02.11.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 18 - Syrer og baser
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 18 - Syrer og baser
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
12:15-16:00 - 03.11.2023
Gr. 9: Akvamedisin
LAB/Rapporthjelp - Gr. 9: Akvamedisin
LAB/Rapporthjelp - Gr. 9: Akvamedisin
Uke 45
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 07.11.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 19 - Ioniske likevekter
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 19 - Ioniske likevekter
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
10:15-12:00 - 08.11.2023
Ekstra labgruppe
Gruppe 2 - Rapporthjelp Lab 3
Gruppe 2 - Rapporthjelp Lab 3
Torsdag
12:15-14:00 - 09.11.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 19 - Ioniske likevekter
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 19 - Ioniske likevekter
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
12:15-16:00 - 10.11.2023
Gr. 5: Geologi 2
LAB/Rapporthjelp - Gr. 5: Geologi 2
LAB/Rapporthjelp - Gr. 5: Geologi 2
Uke 46
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 14.11.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 20 - Termodynamikk
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 20 - Termodynamikk
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 16.11.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 20 - Termodynamikk
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 20 - Termodynamikk
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 21.11.2023
Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 21 - Redoksreaksjoner og elektrokjemi
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Seminar: Kap 21 - Redoksreaksjoner og elektrokjemi
Seminar - Gr. 2: Biomedisin
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 23.11.2023
Gr. 11: Farmasi 1
Seminar: Kap 21 - Redoksreaksjoner og elektrokjemi
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Seminar: Kap 21 - Redoksreaksjoner og elektrokjemi
Seminar - Gr. 11: Farmasi
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-18:00 - 30.11.2023
Kjemiboost
Fredag