Timeplan 2023 Høst - lærer Mirjam Harkestad Olsen - Professor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.08.2023 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset M. Solberg A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 31.08.2023 |
14:00-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte spesialpedagogikk og logopedi |
A.M. Bjøru Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Gamst-Nergård V.D. Haugen G.R. Maxwell T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen A.M. Simensen S. Skogdal A. Unhjem R.A. Øien |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.09.2023 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset M. Solberg A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 26.09.2023 |
09:15-15:00 | ALTA_BT1 2026 |
PED-3101-1 | Undervisning | M.H. Olsen A.M. Simensen |
Torsdag 28.09.2023 |
14:00-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte spesialpedagogikk og logopedi |
A.M. Bjøru Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Gamst-Nergård V.D. Haugen G.R. Maxwell T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen A.M. Simensen S. Skogdal A. Unhjem R.A. Øien |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.10.2023 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset M. Solberg A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.10.2023 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset M. Solberg A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
Torsdag 26.10.2023 |
14:00-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte spesialpedagogikk og logopedi |
A.M. Bjøru Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Gamst-Nergård V.D. Haugen G.R. Maxwell T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen A.M. Simensen S. Skogdal A. Unhjem R.A. Øien |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.11.2023 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset M. Solberg A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
12:00-16:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 ILP 1.042 ILP 1.043 ILP 1.047 Klikk for å vise/skjule alle |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverkskonferanse spesialpedagogikk |
E. Gamst-Nergård V.D. Haugen M.H. Olsen |
|
Tirsdag 14.11.2023 |
08:00-12:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 ILP 1.042 ILP 1.043 ILP 1.047 Klikk for å vise/skjule alle |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverkskonferanse spesialpedagogikk |
E. Gamst-Nergård V.D. Haugen M.H. Olsen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 23.11.2023 |
14:00-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte spesialpedagogikk og logopedi |
A.M. Bjøru Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Gamst-Nergård V.D. Haugen G.R. Maxwell T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen A.M. Simensen S. Skogdal A. Unhjem R.A. Øien |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.12.2023 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset M. Solberg A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
NB:
Semester 2023 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 42, 44, 50, 51, 52