Timeplan 2023 Vår - lærer Bjørn-Henrik Johannessen - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
12:15-14:00 | ILP 2.072 |
LER-1052-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel |
|
Tirsdag 10.01.2023 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Onsdag 11.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 2.050 |
LER-1050-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Torsdag 12.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Fredag 13.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.047 |
LER-1052-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
12:15-16:00 | ILP 1.047 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.042 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Tirsdag 17.01.2023 |
10:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-1052-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel |
Onsdag 18.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Torsdag 19.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
12:15-16:00 | ILP 2.050 |
LER-1050-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
|
Fredag 20.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.058 |
LER-1052-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
12:15-16:00 | ILP 1.058 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.02.2023 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1050-2 | Seminargruppe 5-10 Obligatorisk fremmøte |
T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad R. Larsen Y. Sørensen |
Onsdag 22.02.2023 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1052-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen R. Johansen |
Torsdag 23.02.2023 |
12:15-14:00 | ILP 1.042 ILP 1.043 ILP U1.068 |
LER-1051-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
S.A. Bjørkli I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R.T. Karstad C. Stene |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 01.03.2023 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1052-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Torsdag 02.03.2023 |
08:15-12:00 | ILP 2.050 |
LER-1050-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Fredag 03.03.2023 |
12:15-14:00 | ILP 1.047 ILP 2.006 |
LER-1051-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
S.A. Bjørkli I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R.T. Karstad C. Stene |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.03.2023 |
12:15-16:00 | ILP 2.050 |
LER-1050-2 | Faggruppe samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
B-H. Johannessen |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 29.03.2023 |
10:15-12:00 | ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 1-7 2. år |
S.A. Bjørkli T.E. Holmbukt I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R.T. Karstad L.I. Landsem L. Rønningsbakk C. Stene K-A. Sæther |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 26.05.2023 |
09:00-16:00 | ILP 2.058 ILP 2.059 ILP 2.060 |
LER-1050-2 | Eksamen Obligatorisk fremmøte |
S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad R. Larsen G. Moe Y. Sørensen |