Timeplan 2023 Vår - lærer Tor Håvard Solhaug - Universitetslektor
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 10.02.2023 |
14:15-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Faggruppemøte for nordisk språk og litteratur |
M. Auklend K. Bentzen L. Hamrin Nesby Å.M. Johansen H. Johnsson T.H. Solhaug H. Sollid B-M.S. Strand Ø.A. Vangsnes A. Vinichenko M. Westendorp H.H. Wærp L.P. Wærp |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.02.2023 |
10:15-12:00 | UB 132 |
NOR-1014-1 | Forelesning Dialektologi: Vokalreduksjon og jamvekt OBS: Ta med laptop om du har! Sidan denne forelesinga kjem rett etter frist for innleveringa av kvalifiseringsoppgåve, legg eg opp til at de ikkje treng å lesa så mykje, men heller kan sjå nokre filmar som Øystein laga for ein evigheit sidan og gjera eit enkelt korpus-søk, så kan me heller bruka forelesinga til å gjera oppgåver:
Spørsmål til forelesinga (svaret blir gitt i dei to videoane, elles kan de sjå i boka):
|
T.H. Solhaug B-M.S. Strand |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.03.2023 |
14:15-16:00 | UB 132 |
NOR-1014-1 | Forelesning Dialektologi: Trøndersk
|
T.H. Solhaug |
Fredag 17.03.2023 |
14:15-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Faggruppemøte for nordisk språk og litteratur |
M. Auklend K. Bentzen L. Hamrin Nesby Å.M. Johansen H. Johnsson T.H. Solhaug H. Sollid B-M.S. Strand Ø.A. Vangsnes A. Vinichenko M. Westendorp H.H. Wærp L.P. Wærp |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 22.03.2023 |
14:15-16:00 | UB 132 |
NOR-1014-1 | Forelesning | T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.03.2023 |
09:15-12:00 | SVHUM B1003 |
NOR-1014-1 | Forelesning | T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
Tirsdag 28.03.2023 |
08:00-16:00 | NOR-1014-1 | Forelesning ekskursjon med overnatting |
T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
|
Onsdag 29.03.2023 |
08:00-16:00 | NOR-1014-1 | Forelesning ekskursjon med overnatting |
T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.04.2023 |
14:15-16:00 | UB 132 |
NOR-1014-1 | Forelesning Dialektologi: Danske dialektar
|
T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
Onsdag 12.04.2023 |
10:15-12:00 | UB 132 |
NOR-1014-1 | Forelesning Dialektologi: Utviklingsliner
|
T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 18.04.2023 |
14:15-16:00 | UB 132 |
NOR-1014-1 | Forelesning Dialektologi: Svenske dialektar
|
T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
Onsdag 19.04.2023 |
10:15-12:00 | UB 132 |
NOR-1014-1 | Forelesning Eksamensførebuing |
T.H. Solhaug Ø.A. Vangsnes |
Fredag 21.04.2023 |
14:15-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Faggruppemøte for nordisk språk og litteratur |
M. Auklend K. Bentzen L. Hamrin Nesby Å.M. Johansen H. Johnsson T.H. Solhaug H. Sollid B-M.S. Strand Ø.A. Vangsnes A. Vinichenko M. Westendorp H.H. Wærp L.P. Wærp |
Uke 23 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 09.06.2023 |
14:15-15:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Faggruppemøte for nordisk språk og litteratur |
M. Auklend K. Bentzen L. Hamrin Nesby Å.M. Johansen H. Johnsson T.H. Solhaug H. Sollid B-M.S. Strand Ø.A. Vangsnes A. Vinichenko M. Westendorp H.H. Wærp L.P. Wærp |