Timeplan 2024 Høst - lærer Anita Movik Simensen - Førsteamanuensis
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.09.2024 |
09:00-11:45 | ALTA_BT1 1014 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
12:30-15:15 | ALTA_BT1 1014 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
|
Onsdag 25.09.2024 |
09:00-11:45 | ALTA_BT1 1014 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
12:30-15:15 | ALTA_BT1 1014 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
|
Torsdag 26.09.2024 |
09:00-11:45 | ALTA_BT1 1014 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
12:30-15:15 | ALTA_BT1 1014 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
09:00-11:45 | ALTA_BT1 2025 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
12:30-15:15 | ALTA_BT1 2025 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
|
Tirsdag 19.11.2024 |
09:00-11:45 | ALTA_BT1 2025 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
12:30-15:15 | ALTA_BT1 2025 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
|
Onsdag 20.11.2024 |
09:00-11:45 | ALTA_BT1 2025 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
12:30-15:15 | ALTA_BT1 2025 |
PED-3032-1 | Samling | M.H. Olsen A.M. Simensen |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.12.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Tirsdag 03.12.2024 |
10:15-14:00 | ILP 1.007 |
PED-2013-1 | Undervisning | A.M. Simensen |
Onsdag 04.12.2024 |
10:15-14:00 | ILP 1.007 |
PED-2013-1 | Undervisning | A.M. Simensen |
Torsdag 05.12.2024 |
10:15-14:00 | ILP 1.007 |
PED-2013-1 | Undervisning | A.M. Simensen |