Timeplan 2024 Høst - lærer Andy Børge Sortland - Universitetslektor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Tirsdag 20.08.2024 |
10:15-16:00 | NARVIK_BL-E E1480 |
LER-1020-1 | Samling | B. Grønvik S.T. Killengreen A.H. Lødemel G. Moe H.C. Ryel A.B. Sortland K.E. Stien B. Sætveit |
Onsdag 21.08.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
08:00-23:59 | LER-1304-1 | Feltarbeid | B-H. Johannessen A.B. Sortland |
|
Tirsdag 27.08.2024 |
00:00-23:59 | LER-1304-1 | Feltarbeid | B-H. Johannessen A.B. Sortland |
|
Onsdag 28.08.2024 |
00:00-16:00 | LER-1304-1 | Feltarbeid | B-H. Johannessen A.B. Sortland |
|
Torsdag 29.08.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Digital undervisning | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Torsdag 05.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
BOOKING- | Booking KKN020 Møte før praksis - lektor |
B-O. Andreassen A. Birkeland H.V. Busch A. Eriksen F.C. Geisler B. Grønvik J. Höper I.K. Jakobsen M. Jensen T.B. Jensen S.Z. Johnsen G. Kalseth S. Karlsen S.T. Killengreen L.I. Landsem R.I. Larsen T. Leming K. Nordman-Strand K.A. Nyborg C.L. Olsen M. Olufsen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Saus M. Son A.B. Sortland O.J. Wang T. Wara |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
|
Tirsdag 17.09.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 1083 |
LER-1310-1 | Samling | M. Kvivesen S. Misund A.B. Sortland |
Torsdag 19.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Tirsdag 24.09.2024 |
08:15-16:00 | NARVIK_BL-E E1480 |
LER-1323-1 | Samling | S.T. Killengreen G. Moe H.C. Ryel A.B. Sortland |
Torsdag 26.09.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 03.10.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Digital undervisning | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Fredag 04.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Delingsseminar GLU Fleks |
S.A. Bjørkli M.N. Hansen J. Höper B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming A.H. Lødemel R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen I.C. Nordli I.L. Ramberg H.C. Ryel A.B. Sortland C. Stene K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
12:15-16:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Delingsseminar GLU Fleks |
S.A. Bjørkli M.N. Hansen J. Höper B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming A.H. Lødemel R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen I.C. Nordli I.L. Ramberg H.C. Ryel A.B. Sortland C. Stene K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 15.10.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Onsdag 16.10.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Digital undervisning | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Torsdag 17.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 5-10 Tromsø 2. år |
B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad A.B. Sortland O.K. Straum Y. Sørensen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 23.10.2024 |
08:15-16:00 | ILP 2.051 ILP 2.056 ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.068 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Torsdag 24.10.2024 |
08:15-16:00 | ILP 2.051 ILP 2.072 ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.068 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Fredag 25.10.2024 |
08:15-16:00 | ILP 1.007 ILP 2.051 ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.068 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 1083 |
LER-1310-1 | Samling | M. Kvivesen S. Misund A.B. Sortland |
Tirsdag 29.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 1083 |
LER-1310-1 | Samling | M. Kvivesen S. Misund A.B. Sortland |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Onsdag 13.11.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.065 |
LER-2051-1 | Naturfag | S.T. Killengreen A.B. Sortland Y. Sørensen |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
|
Torsdag 14.11.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Digital undervisning | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Nasjonalt delingsseminar |
S.A. Bjørkli M.N. Hansen J. Höper B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming A.H. Lødemel R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen I.C. Nordli I.L. Ramberg H.C. Ryel A.B. Sortland C. Stene K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
||
Fredag 15.11.2024 |
10:15-12:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 3. år |
B. Grønvik L. Hjemgård Johansen L. Husjord G. Moe A.B. Sortland K-A. Sæther O.J. Wang |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.11.2024 |
12:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
Onsdag 20.11.2024 |
08:15-16:00 | ILP 1.006 ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.069 ILP U1.076 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Torsdag 21.11.2024 |
08:15-12:00 | ILP 2.065 |
LER-1304-1 | Undervisning | A.B. Sortland |
08:15-16:00 | ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.068 ILP U1.069 ILP U1.076 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
|
Fredag 22.11.2024 |
08:15-16:00 | ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.068 ILP U1.069 ILP U1.076 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.12.2024 |
09:00-15:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Eksamen Muntlig eksamen |
A.B. Sortland |
Torsdag 05.12.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Digital undervisning | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |
Torsdag 12.12.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Digital undervisning | S.T. Killengreen A.B. Sortland |