Timeplan 2024 Høst - lærer Helge Christian Pedersen - Førsteamanuensis
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 29.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 1080 |
LER-1262-1 | Samling | L.B. Johanson H.C. Pedersen |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2094 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
|
Fredag 30.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2139 |
LER-1262-1 | Samling | L.B. Johanson H.C. Pedersen |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.09.2024 |
10:45-12:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledere GLU møter fagseksjonsledere |
K. Bakken M. Bartnæs K.H. Danielsen K. Isaksen S. Karlsen A.B. Larsen H.C. Pedersen J.N. Roksvold O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 19.09.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2139 |
LER-1262-1 | Samling | L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Fredag 20.09.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2139 |
LER-1262-1 | Samling | L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 31.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2139 |
LER-1262-1 | Samling | L.B. Johanson H.C. Pedersen |
|
Fredag 01.11.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2139 |
LER-1262-1 | Samling | L.B. Johanson H.C. Pedersen |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1261-1 | Samling | E. Eidsvik H.R. Folkenborg B-H. Johannessen L.B. Johanson H.C. Pedersen |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |