Timeplan 2024 Høst - lærer Kari Anne Braathen - Professor
Uke 33
Mandag
Tirsdag
10:15-14:00 - 13.08.2024
Forelesning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
08:00-23:45 - 19.08.2024
Feltkurs
Feltkurs - Skibotn
Feltkurs - Skibotn
Rom:
Tirsdag
08:00-23:45 - 20.08.2024
Feltkurs
Feltkurs - Skibotn
Feltkurs - Skibotn
Rom:
Onsdag
08:00-23:45 - 21.08.2024
Feltkurs
Feltkurs - Skibotn
Feltkurs - Skibotn
Rom:
Torsdag
08:00-23:45 - 22.08.2024
Feltkurs
Feltkurs - Skibotn
Feltkurs - Skibotn
Rom:
Fredag
08:00-18:00 - 23.08.2024
Feltkurs
Feltkurs - Skibotn
Feltkurs - Skibotn
Rom:
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 28.08.2024
Feltkurs
Terrestrisk prosjekt - Felt og lab
Terrestrisk prosjekt - Felt og lab
Torsdag
08:15-16:00 - 29.08.2024
Feltkurs
Terrestrisk prosjekt - Felt og lab
Terrestrisk prosjekt - Felt og lab
Fredag
Uke 36
Mandag
09:15-12:00 - 02.09.2024
Feltkurs
Marin felt
Marin felt
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
10:15-12:00 - 09.09.2024
Lectures
Niche & species interactions
Niche & species interactions
Tirsdag
13:15-16:00 - 10.09.2024
Seminars
Niche & species interactions
Niche & species interactions
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
09:15-12:00 - 03.10.2024
Seminar
Seminar presentasjon semesteroppgave
Seminar presentasjon semesteroppgave
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
09:15-12:00 - 05.11.2024
Seminars
Poster peer review
Poster peer review
Onsdag
10:15-14:15 - 06.11.2024
Booking KRH026
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
09:15-12:00 - 11.11.2024
Seminars
Poster symposium
Poster symposium
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 39, 41, 42, 48, 49, 50, 51, 52