Timeplan 2024 Høst - lærer Kari Wallem Bøe - Universitetslektor
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
BLU-2017-1 | Samling | K.W. Bøe |
Tirsdag 27.08.2024 |
08:30-15:30 | ALTA_BT2 2139 |
BLU-2021-1 | Samling Veiledning og kommunikasjon |
K.W. Bøe H.I.P. Suhr G. Aas |
Onsdag 28.08.2024 |
08:30-15:30 | ALTA_BT2 2139 |
BLU-2021-1 | Samling Veiledning og kommunikasjon |
K.W. Bøe H.I.P. Suhr G. Aas |
Torsdag 29.08.2024 |
08:30-15:30 | ALTA_BT2 2139 |
BLU-2021-1 | Samling Veiledning og kommunikasjon |
K.W. Bøe H.I.P. Suhr G. Aas |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2024 |
08:30-15:30 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2021-1 | Samling Ledelse i et relasjonelt perspektiv, mangfold og sosiale prosesser |
K.W. Bøe H.I.P. Suhr G. Aas |
Tirsdag 24.09.2024 |
08:30-15:30 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2021-1 | Samling Ledelse i et relasjonelt perspektiv, mangfold og sosiale prosesser |
K.W. Bøe H.I.P. Suhr G. Aas |
Onsdag 25.09.2024 |
08:30-15:30 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2021-1 | Samling Ledelse i et relasjonelt perspektiv, mangfold og sosiale prosesser |
K.W. Bøe H.I.P. Suhr G. Aas |
Torsdag 26.09.2024 |
08:30-15:30 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2021-1 | Samling Ledelse i et relasjonelt perspektiv, mangfold og sosiale prosesser |
K.W. Bøe H.I.P. Suhr G. Aas |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 03.10.2024 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte BLU |
S. Boldermo K.W. Bøe H. Habbestad M.L. Sundelin R.M. Walberg |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2017-1 | Samling | K.W. Bøe E. Merzliakova |
Tirsdag 15.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2017-1 | Samling | M. Andersen K.W. Bøe E. Merzliakova |
Onsdag 16.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2017-1 | Samling | M. Andersen K.W. Bøe E. Merzliakova |
Torsdag 17.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 2025 |
BLU-2017-1 | Samling | M. Andersen K.W. Bøe E. Merzliakova |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |