Timeplan 2024 Høst - lærer Nigel Gilles Yoccoz - Professor
Uke 36
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.09.2024
Forelesninger
Forelesning 1
Forelesning 1
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 06.09.2024
Forelesninger
Forelesning 2
Forelesning 2
Uke 37
Mandag
12:15-15:00 - 09.09.2024
Gruppe 1
Blokk 3 – Importere data og grafer
Blokk 3 – Importere data og grafer
Tirsdag
08:15-10:00 - 10.09.2024
Forelesninger
Forelesning 3
Forelesning 3
Onsdag
12:15-15:00 - 11.09.2024
Gruppe 2
Blokk 3 – Importere data og grafer
Blokk 3 – Importere data og grafer
Torsdag
10:15-12:00 - 12.09.2024
Forelesninger
Forelesning 4
Forelesning 4
Fredag
12:15-14:00 - 13.09.2024
Forelesninger
Forelesning 5
Forelesning 5
Uke 38
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 17.09.2024
Forelesninger
Forelesning 6
Forelesning 6
10:15-12:00 - 17.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 19.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
Fredag
12:15-14:00 - 20.09.2024
Forelesninger
Forelesning 7
Forelesning 7
Uke 39
Mandag
10:15-12:00 - 23.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
Tirsdag
08:15-10:00 - 24.09.2024
Forelesninger
Forelesning 8
Forelesning 8
10:15-12:00 - 24.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 26.09.2024
Forelesninger
Forelesning 9
Forelesning 9
Fredag
Uke 40
Mandag
12:15-15:00 - 30.09.2024
Gruppe 1
Blokk 6 - Diskrete modeller med trender i rater
Blokk 6 - Diskrete modeller med trender i rater
Tirsdag
Onsdag
12:15-15:00 - 02.10.2024
Gruppe 2
Blokk 6 - Diskrete modeller med trender i rater
Blokk 6 - Diskrete modeller med trender i rater
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
12:15-15:00 - 07.10.2024
Gruppe 1
Blokk 7 - Sansynlighetsmodeller
Blokk 7 - Sansynlighetsmodeller
Tirsdag
10:15-12:00 - 08.10.2024
Forelesninger
Forelesning 10
Forelesning 10
Onsdag
12:15-15:00 - 09.10.2024
Gruppe 2
Blokk 7 - Sannsynlighetsmodeller
Blokk 7 - Sannsynlighetsmodeller
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 11.10.2024
Forelesninger
Forelesning 11
Forelesning 11
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 24.10.2024
Forelesninger
Forelesning 12
Forelesning 12
Fredag
12:15-14:00 - 25.10.2024
Forelesninger
Forelesning 13
Forelesning 13
Uke 44
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 29.10.2024
Forelesninger
Forelesning 14
Forelesning 14
Onsdag
12:15-15:00 - 30.10.2024
Gruppe 1
Presentasjon
Presentasjon
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 01.11.2024
Forelesninger
Forelesning 15
Forelesning 15
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:00-14:00 - 06.11.2024
Booking KRH026
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-16:00 - 14.11.2024
Seminar
Studentforedrag + oppsummering
Studentforedrag + oppsummering
Fredag