Timeplan 2024 Høst - lærer Pål Anders Opdal - Førsteamanuensis
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 13.08.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Torsdag 15.08.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.08.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.09.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 17.09.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.09.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Tirsdag 01.10.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 15.10.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Torsdag 17.10.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.10.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Tirsdag 29.10.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
PED-3057-1 | Seminar | P.A. Opdal |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 14.11.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.12.2024 |
12:15-15:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng Y. Engkvist E. Eriksen E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen C.S. Karstad M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.H. Olsen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 12.12.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 | J. Breivik J.B. Larsen M.B. Lauridsen A.G. Luis Alejandro A.H. Lødemel F. Nilsen C.L. Olsen P.A. Opdal R.S. Pedersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold S. Sakariassen M. Solberg O.K. Straum N.C. Tveiterås L. Waterman-Evans |