Timeplan 2024 Høst - lærer Svein-Erik Andreassen - Dosent
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
08:15-09:00 | ILP 1.059 |
LER-3000-1 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-3000-1 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Fredag 30.08.2024 |
12:15-14:00 | ILP 1.059 |
LER-3000-1 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.09.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.059 |
LER-3000-1 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 26.09.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.059 |
LER-3000-1 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Fredag 27.09.2024 |
12:15-14:00 | ILP 1.059 |
LER-3000-1 | Forelesning | S-E. Andreassen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 25.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverksmøte tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 12.11.2024 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-3000-1 | Seminargruppe 1 | S-E. Andreassen |
12:15-14:00 | ILP 2.072 |
LER-3000-1 | Seminargruppe 2 | S-E. Andreassen |
|
14:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-3000-1 | Seminargruppe 3 | S-E. Andreassen |
|
Onsdag 13.11.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-2051-1 | Matematikk 5-10 | S-E. Andreassen A. Birkeland |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 19.11.2024 |
08:15-10:00 | ILP 1.042 |
LER-3000-1 | Seminargruppe 2 | S-E. Andreassen |
14:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-3000-1 | Seminargruppe 1 | S-E. Andreassen |
|
Onsdag 20.11.2024 |
14:15-16:00 | SVHUM A3019 |
LER-3000-1 | Seminargruppe 3 | S-E. Andreassen |
NB:
Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40, 42, 44, 49, 50, 51, 52