Timeplan 2024 Høst - lærer Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2116 |
LER-1212-1 | Samling | T.F. Eidissen |
Tirsdag 27.08.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT2 2116 |
LER-1212-1 | Samling | T.F. Eidissen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1212-1 | Samling | T.F. Eidissen M.N. Hansen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.09.2024 |
14:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-3600-1 | Praksisforberedende møte | T.F. Eidissen L.H. Lyngedal |
Tirsdag 24.09.2024 |
14:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-3650-1 | Praksisforberedende møte | T.F. Eidissen L.H. Lyngedal |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 25.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Nettverksmøte tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1212-1 | Samling | T.F. Eidissen M.N. Hansen |
Tirsdag 29.10.2024 |
08:30-15:45 | ALTA_BT1 1014 |
LER-1212-1 | Samling | T.F. Eidissen M.N. Hansen |