Timeplan 2024 Høst - lærer Tove Leming - Dosent
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.08.2024 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Oppstartsmøte PPU-A |
B-O. Andreassen A. Birkeland H.V. Busch M. Jensen T.B. Jensen R. Johansen S.Z. Johnsen S. Karlsen A.B. Larsen T. Leming K. Nordman-Strand C.L. Olsen O.A. Thunberg O.J. Wang |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.08.2024 |
08:15-16:00 | LER-1273-1 | Samling | M.N. Hansen B-H. Johannessen T. Leming I.L. Ramberg K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang |
|
Onsdag 28.08.2024 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 354 |
LER-1273-1 | Samling | B-H. Johannessen T. Leming |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.09.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.09.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
BOOKING- | Booking KKN020 Møte før praksis - lektor |
B-O. Andreassen A. Birkeland H.V. Busch A. Eriksen F.C. Geisler B. Grønvik J. Höper I.K. Jakobsen M. Jensen T.B. Jensen S.Z. Johnsen G. Kalseth S. Karlsen S.T. Killengreen L.I. Landsem R.I. Larsen T. Leming K. Nordman-Strand K.A. Nyborg C.L. Olsen M. Olufsen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Saus M. Son A.B. Sortland O.J. Wang T. Wara |
14:15-16:00 | ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Møte før samling PPU-A |
B-O. Andreassen A. Birkeland H.V. Busch M. Jensen T.B. Jensen R. Johansen S.Z. Johnsen S. Karlsen A.B. Larsen T. Leming K. Nordman-Strand C.L. Olsen O.A. Thunberg O.J. Wang |
|
Tirsdag 17.09.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.09.2024 |
12:15-16:00 | HARSTAD_HG5 113 |
LER-1273-1 | Samling | B-H. Johannessen T. Leming |
Onsdag 25.09.2024 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 354 |
LER-1273-1 | Samling | B-H. Johannessen T. Leming |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.10.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Fredag 04.10.2024 |
08:15-12:00 | ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Delingsseminar GLU Fleks |
S.A. Bjørkli M.N. Hansen J. Höper B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming A.H. Lødemel R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen I.C. Nordli I.L. Ramberg H.C. Ryel A.B. Sortland C. Stene K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
12:15-16:00 | ILP 1.043 ILP 1.047 ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Delingsseminar GLU Fleks |
S.A. Bjørkli M.N. Hansen J. Höper B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming A.H. Lødemel R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen I.C. Nordli I.L. Ramberg H.C. Ryel A.B. Sortland C. Stene K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 15.10.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.10.2024 |
14:15-16:00 | ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Møte før samling PPU-A |
B-O. Andreassen A. Birkeland H.V. Busch M. Jensen T.B. Jensen R. Johansen S.Z. Johnsen S. Karlsen A.B. Larsen T. Leming K. Nordman-Strand C.L. Olsen O.A. Thunberg O.J. Wang |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 12.11.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Torsdag 14.11.2024 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Nasjonalt delingsseminar |
S.A. Bjørkli M.N. Hansen J. Höper B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming A.H. Lødemel R. Mikkelsen S. Misund G. Moe M. Nilssen I.C. Nordli I.L. Ramberg H.C. Ryel A.B. Sortland C. Stene K.E. Stien K-A. Sæther B. Sætveit O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 19.11.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.12.2024 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1273-1 | Digital undervisning | B-H. Johannessen T. Leming |