Timeplan 2024 Høst - lærer Veronica Bergan - Førsteamanuensis
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.09.2024 |
12:15-16:00 | ILP 1.043 |
BOOKING- | Booking KKN020 Fagdag tilskuddsordningene |
M. Andersen S-E. Andreassen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal S. Boldermo M. Brattvoll U-D.K. Bæck K.W. Bøe M. Dardanou T.F. Eidissen A. Eriksen E. Eriksen I. Frenning G. Gabrielsen E. Gamst-Nergård H. Habbestad B. Haugseth L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I.K. Jakobsen I. Jensen M. Johnsen R.T. Karstad C. Kleemann M. Kvivesen M.B. Lauridsen M. Liset H. Ludvigsen T. Lund S.S. Madsen E. Merzliakova T. Nesheim K. Nordman-Strand M.H. Olsen G.O. Pettersen L.A. Rotvold M. Saus Å. Slettbakk C. Stene A-M. Stenseth M.L. Sundelin M. Sætermo B. Sætveit Y. Sørensen A. Unhjem T. Unstad M. Volden L. Wilhelmsen V. Øie |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 01.10.2024 |
14:15-16:00 | ILP 1.047 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 2 (Tromsø ordinær) |
V. Bergan H. Habbestad O.M. Kanck K.A. Nyborg M. Volden |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 20.11.2024 |
08:15-16:00 | ILP 1.006 ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.069 ILP U1.076 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Torsdag 21.11.2024 |
08:15-16:00 | ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.068 ILP U1.069 ILP U1.076 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Fredag 22.11.2024 |
08:15-16:00 | ILP U1.003 ILP U1.006 ILP U1.068 ILP U1.069 ILP U1.076 Klikk for å vise/skjule alle |
VID-6118-1 | Samling | V. Bergan G. Heim B. Karlsen A. Myrstad A.B. Sortland |
Uke 50 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.12.2024 |
08:00-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke M. Bartnæs P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen T. Isaksen I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen C. Kleemann K.Kostveit I.N. Kristiansen S.R. Kvande H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad I.H. Møller T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg A.B. Sortland H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit T. Unstad T.A. Utsi M. Volden R.M. Walberg |