Timeplan 2024 Vår - lærer Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 17.01.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Forelesning | E. Gamst-Nergård |
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 2 | E. Gamst-Nergård |
|
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 1 | E. Gamst-Nergård |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 31.01.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Forelesning | E. Gamst-Nergård |
12:15-14:00 | ILP 1.047 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 1 | E. Gamst-Nergård |
|
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 2 | E. Gamst-Nergård |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 05.02.2024 |
12:00-15:00 | ILP 1.005 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen J.B. Larsen M.B. Lauridsen A. Loppacher A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug G. Paulgaard S. Sakariassen S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal M. Solberg A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien G. Aas |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 14.02.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Forelesning | E. Gamst-Nergård |
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 1 | E. Gamst-Nergård |
|
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 2 | E. Gamst-Nergård |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.02.2024 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøter |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.I.B. Olsen L.A. Rotvold J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk M. Solberg T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
Onsdag 21.02.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Forelesning | E. Gamst-Nergård |
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 1 | E. Gamst-Nergård |
|
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 2 | E. Gamst-Nergård |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.02.2024 |
12:00-15:00 | ILP 1.005 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk |
A.M. Bjøru J. Breivik U-D.K. Bæck Ø. Caglar-Ryeng E. Gamst-Nergård V.D. Haugen K. Hovrud K. Jørgensen J.B. Larsen M.B. Lauridsen A. Loppacher A.G. Luis Alejandro T.N. Nilssen M.I.B. Olsen P.A. Opdal L.Ophaug G. Paulgaard S. Sakariassen S. Schenzle A.M. Simensen S. Skogdal M. Solberg A-M. Stenseth L.L. Warth R.A. Øien G. Aas |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.03.2024 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøter |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.I.B. Olsen L.A. Rotvold J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk M. Solberg T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
Onsdag 20.03.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Forelesning | E. Gamst-Nergård |
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 2 | E. Gamst-Nergård |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 10.04.2024 |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Forelesning | E. Gamst-Nergård |
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 2 | E. Gamst-Nergård |
|
12:15-14:00 | ILP 1.047 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 1 | E. Gamst-Nergård |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 25.04.2024 |
10:15-12:00 | ILP 2.006 |
PED-1017-1 | Forelesning | E. Gamst-Nergård |
12:15-14:00 | ILP 1.042 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 2 | E. Gamst-Nergård |
|
12:15-14:00 | ILP 2.005 |
PED-1017-1 | Seminargruppe 1 | S. Boldermo E. Gamst-Nergård |
Uke 20 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.05.2024 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøter |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.I.B. Olsen L.A. Rotvold J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk M. Solberg T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
Uke 24 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 10.06.2024 |
09:15-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøter |
M. Andersen K. Bakken M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen Y. Engkvist E. Gamst-Nergård H. Habbestad K. Hovrud K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.I.B. Olsen L.A. Rotvold J.H. Schultz S. Skrøvset Å. Slettbakk M. Solberg T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
NB:
Semester 2024 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 2, 11, 13, 14, 18, 22, 23, 25